Каталог

Виробники

Струмопровідний водно-дисперсійний клей для ПВХ- та каучукових покриттів Thomsit K 112

Струмопровідний водно-дисперсійний клей для ПВХ- та каучукових покриттів Thomsit K 112


4 460,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Водно-дисперсійний клей Thomsit K 112 призначений для укладання на основи з різною поглинаючою здатністю, попередньо оброблені спеціальною грунтовкою Thomsit R 762 , еластичних струмопровідних покриттів:

  • ПВХ-покриттів у рулонах та плитках;
  • каучукових покриттів у рулонах (товщиною до 3,5 мм) та плитках (товщиною до 2,5 мм).

Клей Thomsit K 112 у поєднанні з струмопровідною ґрунтовкою Thomsit R 762 застосовується для укладання струмопровідних (з електричним опором не більше 106 Ом) та струморозсіювальних (з електричним опором не більше 109 Ом) покриттів.

 Клей Thomsit K 112 може застосовуватися як на промислових об'єктах, так і в приміщеннях громадського користування (офісах, школах, лікарнях тощо).

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87, СНіП 2.03.13-88 та ДБН В.2.6-22-2001.

Підстава має бути досить міцною, рівною, сухою, очищеною від різного роду забруднень і речовин, що знижують адгезію клею до основи (мастик, клеїв, масел тощо). Основу слід ретельно очистити від пилу за допомогою пилососа. Підстава, при необхідності, рекомендується попередньо вирівняти відповідною сумішшю, що вирівнює Thomsit. Зазначені суміші, що вирівнюють, забезпечують необхідну якість основи.

Перед використанням клею Thomsit До 112 основу необхідно обробити ґрунтовкою Thomsit R 762 з метою створення безперервного струмопровідного шару. Клей Thomsit До 112 допускається наносити на основу тільки після повного висихання ґрунтовки.

Виконання робіт

Клей Thomsit K 112 ретельно перемішують у заводській тарі і наносять на основу за допомогою зубчастого шпателя S1. Застосування цього шпателя дозволяє досягти строго певної витрати клею, що необхідно для забезпечення необхідного електричного опору.

Основні основи.

Приклеювання на вологий клейовий шар.

Приклеювання на вологий клейовий шар використовується при укладанні всіх перерахованих вище видів покриттів на основи, що вбирають (наприклад, цементні).

Клей наносять на загрунтовану основу за допомогою зубчастого шпателя S1 і підсушують протягом 10–20 хвилин (клейовий шар повинен залишатися вологим і зберігати здатність, що змочує), потім приступають до укладання покриття.

Покриття укладають вільно, не допускаючи його деформацій, особливо у швах. Між стіною та покриттям слід залишити невеликий зазор.

Покриття щільно притискають до поверхні і притирають за допомогою спеціального інструменту для притирання або пробкової дошки. Після цього слід переконатися у рівномірності приклеювання покриття. При необхідності краю покриття через 10 хвилин після укладання слід повторно притиснути або прикотити до основи важким роликом притискування.

Приклеювання на сухий клейовий шар.

Приклеювання на сухий клейовий шар використовується при укладанні всіх перерахованих вище видів покриттів на основи, що не вбирають (наприклад, старі ПВХ покриття, мозаїчний бетон, наливні полімерні покриття, пофарбовані поверхні і т. д.).

Клей наносять на основу за допомогою зубчастого шпателя S1 і підсушують протягом 30-60 хвилин (але не більше 120 хвилин). При цьому клей висихає до утворення прозорої жовтуватої плівки (клей не повинен залишатися на пальцях після дотику). Потім приступають до укладання покриття.

Покриття укладають вільно, не допускаючи його деформацій, особливо у швах. Потім його щільно притискають до поверхні і притирають за допомогою спеціального інструменту притирання або пробкової дошки. Покладене покриття слід прикатати важким притискним роликом.

Зварювання швів можна проводити не менше ніж через 24 години після укладання покриття. Свіжі забруднення клеєм легко змиваються водою. Висохлий клей можна видалити механічно.

Технічні характеристики

 

Склад Thomsit K 112: водна дисперсія сополімеру вінілацетату з струмопровідними добавками
Колір сірий
Щільність бл. 1,1 кг/л
Фізичний стан паста
рН-значення 6,5-7,5
Час підсушування перед укладанням покриття на вологий клейовий шар 10–20 хвилин (але не більше 60 хвилин
Час підсушування перед укладанням покриття на сухий клейовий шар 30–60 хвилин (але не більше 120 хвилин)
Можливість сприймати навантаження через 24 години
Досягнення кінцевої міцності склеювання через 72 години
Опір відшаровуванню не менше 1,0 Н/мм
Межа міцності при зрушенні не менше 0,3 Н/мм2
Використання стільців на роликах: допускається
Температура транспортування та зберігання від 0°C до +35°C
Температура застосування від +15°C до +30°C
Температура експлуатації до +50°C
Влагостійкість: вологостійкий
Електричний опір: не більше 3 x 105 Ом
Витрата Thomsit K 112 при нанесенні шпателем S1: 300-350 г/м2

Примітка

Клей Thomsit K 112 слід застосовувати при температурі основи та навколишнього повітря не нижче +15°C та відносній вологості повітря не вище 75%. Всі викладені вище рекомендації правильні при температурі +20°C і відносній вологості повітря 55%. Час підсушування клею залежить від температури, вологості та пористості основи.

Перед укладанням підлогових покриттів на стяжки, що обігріваються, підігрів повинен працювати не менше 10 днів. У період нанесення та висихання клею температура основи повинна підтримуватись на рівні +18°C. Температура повинна зберігатися на цьому рівні як мінімум протягом 3 днів після укладання покриття.

Якщо після тривалого зберігання на поверхні клею з'явилася полімерна плівка, її потрібно акуратно видалити, не змішуючи з основною масою клею.

Залишки клею не можна зливати в каналізацію!

Рекомендації

Крім вищезазначеної інформації про способи застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися загальними інструкціями щодо укладання струмопровідних підлогових покриттів та рекомендаціями їх виробника.

Виробник не несе відповідальності за недотримання технології при роботі з матеріалом, а також за його застосування в цілях та умовах, не передбачених цим технічним описом. При сумніві у правильності конкретного застосування матеріалу слід випробувати його самостійно або проконсультуватися з виробником.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці у сухих прохолодних приміщеннях –12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці. Запобігати заморожуванню!

Утилізація

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття. Пакування утилізувати як побутові відходи.

Упаковка

Клей Thomsit K 112 поставляється у пластикових відрах по 12 кг.

Типи шпателів

S1 Глибина зубця: 2,55 мм Ширина зубця: 1,80 мм Ширина вершини зубця: 0,10 мм

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність продукту Thomsit K 112 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання продукту, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика