Каталог

Виробники

Thomsit DD Самовирівнювальна суміш

Thomsit DD Самовирівнювальна суміш


784,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Для підготовки поверхні підлоги під укладання покриттів (товщина шару від 0,5 до 5 мм)

Властивості Thomsit DD

  • Висока адгезія до основи
  • Швидкотвердіюча (технологічне пересування можливе через 8 годин)
  • Не створює великих внутрішніх напруг під час твердіння
  • Підходить для машинного нанесення

Область застосування Thomsit DD

Суміш Thomsit DD призначена для вирівнювання основ з бетону, цементно-піщаних розчинів під укладання покриттів (лінолеум, ковролін, ламінат, керамічна та ПВХ плитка), товщина шару за одне нанесення 0,5–5 мм. Міцність основи на стиск має бути не менше ніж у розчину Thomsit DD. Розчинна суміш Thomsit DD придатна для влаштування підлог з підігрівом. При необхідності влаштування підлог завтовшки 6 мм і більше використовувати суміш Thomsit DX, Thomsit DG або Thomsit FA 97

Розчинна суміш Thomsit DD не придатна для влаштування покриттів у промислових підлогах.

Підготовка основи Thomsit DD

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87, СНіП 2.03.13-88 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою та міцною, без видимих руйнувань. Перед застосуванням суміші основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію розчину до основи. Всі нерівності і неміцні ділянки основи слід видалити, тріщини в основах розшити механічним шляхом до 5 мм і закласти розчинною сумішшю Thomsit RS 88.

Бетонні підстави:

Неміцний шар повинен бути видалений за допомогою металевої щітки, а основа знеспилена. При необхідності вдатися до шліфування та дробопіскоструминної обробки поверхні. Перед застосуванням розчинної суміші Thomsit DD вся поверхня підлоги обробляється ґрунтовкою Thomsit R 777 у нерозбавленому вигляді. Грунтовка повинна добре просохнути, повністю вбратися в поверхню.

Цементно-піщані основи:

Всмоктують і пористі основи необхідно ґрунтувати Thomsit R 777, розведеною водою в пропорції 1:1. Невбираючі, гладкі підстави обробити ґрунтовкою Thomsit R 766, розведеною водою в пропорції 1:1.

Ангідритові основи:

Підстава ретельно вичистити, прошліфувати, грунтовно пропилососити та обробити ґрунтовкою Thomsit R 755 або Thomsit R 777 , потім укласти розчинну суміш товщиною шару не менше 2 мм.

Виконання робіт Thomsit DD

Суху суміш зачинити чистою водою температурою від +15 до +20°З розрахунку 6,0 л води на 25 кг суміші і перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькооборотного дриля з насадкою або за допомогою мішалки (макс. 600 про ./хв).

Суху суміш необхідно в міру перемішування поступово додавати у воду. Використання розчинової суміші можливе протягом 40 хвилин після приготування. Приготовлену розчинну суміш вилити на підготовлену стяжку або основу і розподілити по поверхні стяжки за допомогою гумової мірної планки, зубчастого шпателя та ін. Thomsit DD добре розтікається і утворює гладку, рівну поверхню, що не потребує подальшого шліфування. При виконанні робіт на великих площах для видалення бульбашок повітря із розчину необхідно провести деаерацію, використовуючи жорсткий валик голки. Для подачі суміші можна використовувати поршневий або шнековий насос. За нормальних кліматичних умов (температура +23°С та відносна вологість повітря 55%) через 8 годин можливе технологічне пересування поверхнею. Покриття можна укладати через 24 години за товщини шару до 3 мм.

Технічні характеристики Thomsit DD

Склад: суміш цементів з органічними добавками та наповнювачами
Колір сірий
Стан порошок
Витрата води для приготування розчинної суміші 6,0 л води на 25 кг
Витрата суміші 1,6 кг/м2 на 1 мм товщини шару
Час споживання: бл. 40 хвилин
Готовність для технологічного пересування 8 годин
Готовність до укладання покриттів (крім паркету):
при товщині шару від 0,5 до 3 мм через 24 год
при товщині шару понад 3 мм через 48 год
Використання стільців на роликах придатна (при товщині шару не менше 1 мм)
Температура основи при укладанні розчинної суміші від +5 до +30°С
Міцність на стиснення:
через 1 добу 5,0 МПа
через 28 діб 18,0 МПа
Міцність на вигин (через 28 діб), не менше: 4,0 МПа
Адгезія до бетонної основи не менша 0,5 Н/мм2
Усадка не більше 2мм/м

Висновок державної санітарно-гігієнічної експертизи № 5.10/29710 від 15.08.2002.
Б В.2.7-126:2011, група Ц.2.ПР1.

Примітка Thomsit DD

Не використовувати для підготовки основи на основі бітумних смол.

При укладанні декількох шарів між ними слід наносити шар грунтовки Thomsit R 777.

Зберігати від пересихання та потрапляння прямих сонячних променів у період затвердіння розчинної суміші. Підвищена температура сухої суміші та води зменшує час її використання, нижча – навпаки збільшує.

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5 до +30°С. Всі викладені вище рекомендації ефективні при температурі +23°С і відносній вологості повітря 5 5%. В інших умовах час схоплювання та твердіння розчинної суміші може змінитися.

При влаштуванні підлог з підігрівом основа повинна бути підігріта до температури розчинної суміші. Підлога не повинна підігріватися як мінімум два дні після її укладання.

Попередній підігрів повинен проводитися в наступному порядку: температура нагрівання повинна підвищуватись щодня на 5°С, але не вище +35°С. Підігрів відключають перед укладанням покриття підлоги. У холодну погоду поточна температура повинна знижуватися щодня на 5°С до досягнення температури +15...+18°C і не повинна змінюватися протягом щонайменше 3 днів після укладання покриття. Після цього температура нагрівання повинна підвищуватись щодня на 5°С до встановленої температури підігріву підлоги. Перед укладанням покриттів на підлогу з підігрівом підігрів повинен працювати протягом 10 днів. Перед укладанням вимкнути підігрів, взимку встановити режим підігріву половинної потужності (температура підлоги +20 ° С). Через 72 години після укладання покриття нагрівання можна включити на робочу потужність.

  • Не змішувати з іншими в'язкими речовинами.
  • Початі мішки знову щільно закрити.
  • Не висипати в каналізацію!
  • Не використовувати на дуже сирих поверхнях та зовні!

Суміш містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі необхідно берегти очі та шкіру. У разі потрапляння розчинної суміші в очі негайно промити їх водою та звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації Thomsit DD

Крім вищезазначеної інформації про способи застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися загальними інструкціями щодо роботи з цементними матеріалами. Виробник не несе відповідальності за недотримання технології при роботі з матеріалом, а також за його застосування з метою та умовами, не передбаченими цим технічним описом.

При сумніві щодо правильності конкретного способу застосування матеріалу слід випробувати його самостійно або проконсультуватися з виробником.

Упаковка Thomsit DD

Thomsit DD фасується у фірмові паперові мішки по 25 кг.

Зберігання Thomsit DD

У фірмовій закритій упаковці в сухих умовах – 6 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

Гарантії виробника Thomsit DD

Виробник гарантує відповідність суміші Thomsit DD зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання розчинової суміші, а також за її застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика