Каталог

Виробники

Thomsit DX Самовирівнювальна суміш

Thomsit DX Самовирівнювальна суміш


473,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Для підготовки поверхні підлоги під укладання покриттів (товщина шару від 0,5 до 10 мм), а також як покриття підлоги всередині приміщень (товщина шару від 5 до 10 мм)

Властивості Thomsit DX

  • Висока адгезія до основи
  • Висока остаточна міцність та зносостійкість
  • Швидкотвердіюча (технологічне пересування можливе через 3 години за будь-якої товщини)
  • Піддається механічному укладанню
  • Зручна та проста у застосуванні
  • Придатна як покриття підлоги

Область застосування Thomsit DX

Суміш Thomsit DX призначена для вирівнювання основ з бетону, цементно-піщаних розчинів та асфальтобетону під укладання покриттів (лінолеум, ковролін, ламінат, керамічна та ПВХ-плитка, паркет та ін.), товщина шару за одне нанесення 0,5— 10мм. Характеристики міцності основи повинні бути не менше, ніж у розчину Thomsit DX. Розчинна суміш Thomsit DX придатна також для влаштування покриттів, що експлуатуються в умовах слабких механічних впливів, згідно з СНиП 2.03.13-88, товщина шару в даному випадку повинна бути не менше 2 мм, і для влаштування підлог з підігрівом. Розчинна суміш Thomsit DX не придатна для влаштування покриттів у промислових підлогах.

При необхідності заливки з товщиною шару понад 10 мм рекомендується використовувати суміш Thomsit DG.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87 та СНіП 2.03.13-88. Основа повинна бути сухою та міцною, без видимих руйнувань. Перед застосуванням суміші основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію розчину до основи. Всі нерівності та неміцні ділянки основи слід видалити, тріщини в основах розшити механічним шляхом до 5 мм і закласти розчинною сумішшю Thomsit RS 88.

Бетонні підстави:

Неміцний шар повинен бути видалений за допомогою металевої щітки, а основа знеспилена. При необхідності вдатися до шліфування та дробопіскоструминної обробки поверхні. Перед застосуванням розчинної суміші Thomsit DX вся поверхня підлоги обробляється ґрунтовкою Thomsit R 777 у нерозбавленому вигляді. Грунтовка повинна добре просохнути, повністю вбратися в поверхню.

Цементно-піщані основи:

Всмоктують і пористі основи необхідно ґрунтувати Thomsit R 777, розведеною водою в пропорції 1:1. Невбираючі гладкі підстави обробити ґрунтовкою Thomsit R 766, розведеною водою в пропорції 1:1.

Асфальтобетонні та інші чутливі до органічного розчинника основи:

Асфальтобетонні та інші чутливі до органічного розчинника підстави підлоги обробити ґрунтовкою Thomsit R 766, розведеною водою в пропорції 1:1. і укласти розчинну суміш завтовшки шару не менше 2 мм.

Виконання робіт

Суху суміш зачинити чистою водою температурою від +15 °C до +20 °C з розрахунку 6,5 л води на 25 кг суміші. Суху суміш поступово вводять у воду і перемішують до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообігової мішалки (швидкість обертання не більше 600 об/хв). Потім роблять технологічну перерву близько 2 хвилин для розчинення органічних добавок і знову перемішують. Передозування води замішування знижує механічну міцність розчину і призводить до розшаровування суміші! Приготовлена суміш повинна бути витрачена протягом 35 хвилин з моменту замішування. Приготовлену розчинну суміш вилити на підготовлену стяжку або основу та розподілити по поверхні за допомогою гумової мірної планки, зубчастого шпателя або ін. інструментів. Thomsit DX добре розтікається та утворює рівну, гладку поверхню, що надалі не вимагає шліфування. При виконанні робіт на великих площах для видалення з пухирців повітря необхідно провести деаерацію, використовуючи жорсткий голковий валик. Для подачі суміші можна використовувати поршневий або шнековий насос. За нормальних кліматичних умов (температура +23 °C та відносна вологість повітря 55%) через 3 години можливе технологічне пересування по поверхні. Покриття можна укладати через 24 години за допустимої товщини шару.

Технічні характеристики

Склад: суміш цементів з органічними добавками та наповнювачами
Колір сірий
Стан порошок
Витрата води для приготування розчинної суміші 6,5 л води на 25 кг
Витрата розчинної суміші 1,6 кг/м2 на 1 мм товщини шару
Час споживання: близько 40 хвилин
Готовність для технологічного пересування 3 години
Готовність до укладання покриттів при товщині шару від 0,5 до 10 мм через 24 год
Використання стільців на роликах придатна (при товщині шару не менше 1 мм)
Температура основи (при укладанні розчинної суміші) від +5 до +30°С
Міцність на стиск через 1 добу не менше 12 МПа
Міцність на стиск через 7 діб не менше 18 МПа
Міцність на стиск через 28 діб не менше 25 МПа
Міцність на вигин через 28 діб не менше 5,0 МПа
Адгезія до бетонних основ не менше 1,0 Н/мм2
Усадка не більше 2мм/м

Висновок державної санітарно-гігієнічної експертизи № 5.10/29710 від 15.08.2002.ДСТУ Б В.2.7-126:2011, група Ц.2.ПР2.

Примітка Thomsit DX

Не використовувати для підготовки основи на основі бітумних смол.

При укладанні декількох шарів між ними слід наносити шар грунтовки Thomsit R 777.

Зберігати від протягів, пересихання та попадання прямих сонячних променів у період затвердіння розчинної суміші. Підвищена температура сухої суміші та води зменшує час її використання, нижча – навпаки збільшує.

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5 до +30°С. Всі викладені вище рекомендації ефективні при температурі +23°С і відносній вологості повітря 55%. В інших умовах час схоплювання та твердіння розчинної суміші може змінитися.

При влаштуванні підлог з підігрівом основа повинна бути підігріта до температури розчинної суміші. Підлога не повинна підігріватися як мінімум два дні після її укладання.

Попередній підігрів повинен проводитися в наступному порядку: температура нагрівання повинна підвищуватись щодня на 5°С, але не вище 35°С. Підігрів відключають перед укладанням покриття підлоги. У холодну погоду поточна температура повинна знижуватися щодня на 5° до досягнення температури +15...+18°C і не повинна змінюватися протягом мінімум 3 днів після укладання покриття. Після цього температура нагрівання повинна підвищуватися щодня на 5° до встановленої температури підігріву підлоги. Перед укладанням покриттів на підлогу з підігрівом підігрів повинен працювати протягом 10 днів. Перед укладанням вимкнути підігрів, взимку встановити режим підігріву половинної потужності (температура підлоги 20°С). Через 72 години після укладання покриття нагрівання можна включити на робочу потужність.

Не змішувати з іншими в'язкими речовинами.

Суміш містить цемент і в момент гідратації настає лужна реакція, тому при роботі необхідно захищати очі та шкіру. У разі потрапляння розчинної суміші в очі негайно промити їх водою та звернутися за допомогою до лікаря.

Упаковка 

Thomsit DX фасується у фірмові паперові мішки по 25 кг.

Зберігання Thomsit DX

У фірмовій закритій упаковці в сухих умовах – 6 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

Утилізація 

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття. Пакування утилізувати як побутові відходи.

Гарантії виробника Thomsit DX

Виробник гарантує відповідність суміші Thomsit DX зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання розчинової суміші, а також за її застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика