Каталог

Виробники

Склосітка BUDMONSTER(ГОСТ)160г.кв

Склосітка BUDMONSTER(ГОСТ)160г.кв

Лугостійка склосітка використовується як армуючий матеріал для зовнішніх систем утеплення.160гкв.50мкв

Докладніше


1 200,00 грн

651


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Основна функція штукатурної склосітки - армування та зміцнення оштукатурених стін та фасадів. Вона довговічна – не втрачає своїх властивостей упродовж багатьох років. Головне – вибрати правильні параметри сітки (залежить від призначення). Завдяки якісному матеріалу та максимально відповідним параметрам, штукатурка не тріскається і не руйнується.
Також склосітка використовується в системах утеплення фасадів, в процесі обробки стін та стель, для влаштування наливної підлоги. Вона є незамінним матеріалом під час укладання теплої підлоги. Так що в наш час це дуже потрібний і корисний матеріал. З його допомогою також можливе вирівнювання стін та стель.

Матеріал, який використовується при виготовленні склосітки - скловолокно, тому це дуже легкий та міцний матеріал. Вона дуже проста у використанні та не вимагає спеціальних навичок у роботі.

Штукатурна склосітка не піддається великому перепаду температур, добре переносить період усадки будинку після будівництва і при цьому зберігає міцність штукатурки.
Ось чому склосітка це невід'ємний елемент при будівництві та ремонті!

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика