Каталог

Виробники

Гіпсова шпаклівка фінішна Ceresit CT 126

Гіпсова шпаклівка фінішна Ceresit CT 126


1 350,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Для підготовки стін та стель під оздоблення всередині будівель (товщина шару до 3 мм).

Властивості

  • висока адгезія
  • пластична, легко наноситься на поверхню конструкцій
  • зручна та проста у застосуванні
  • легко шліфується
  • дрібнодисперсна, має тиксотропний ефект
  • екологічно безпечна

Область застосування

Шпаклівка Ceresit CT 126 призначена для високоякісної підготовки бетонних, цементно-вапняних, цементно-піщаних, цегляних, гіпсових основ під оздоблення. Товщина шару за одне нанесення – до 3 мм. Може використовуватись для заповнення невеликих тріщин та раковин глибиною до 5 мм. Після висихання поверхня Ceresit CT 126 може бути пофарбована або обклеєна шпалерами. Не можна застосовувати для ремонту підлоги та в приміщеннях з підвищеною вологістю.

Для заповнення великих тріщин, отворів, кріплення електропроводки, шпаклювання глибоких швів, підготовки основ під облицювання необхідно використовувати матеріали Ceresit CT 29 або Ceresit CX 5.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою та міцною, без видимих руйнувань. Перед застосуванням розчинної суміші основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію розчину до основи. Усі нерівності та неміцні ділянки основи слід видалити, а потім вирівняти сумішшю Ceresit CT 29 за 24 години до початку робіт, або Ceresit CT 126 за кілька нанесень, залежно від глибини руйнування основи. Підстави з елементами біологічної корозії обробити спеціальним складом Ceresit CT 99 або видалити механічним шляхом. Підстави з високою поглинаючою здатністю (гігроскопічність) необхідно зволожити. Гладкі підстави обробити наждачним папером до отримання шорсткої поверхні.

Виконання робіт

Суху суміш зачинити чистою водою (температура води від +15 до +20 С) з розрахунку 0,34 - 0,35 л води на 1 кг сухої суміші і перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообертового дриля з насадкою або за допомогою мішалки. Потім розчинна суміш витримується 5 хвилин, після чого перемішується знову. Використання розчинової суміші можливе протягом 1 години. Ceresit CT 126 може наноситися за допомогою нержавіючого шпателя, терки або напівтерки та ін інструментів. Розчинну суміш необхідно наносити на поверхню смугами перпендикулярними один до одного, надлишки видаляти і використовувати знову. Максимальна товщина не повинна перевищувати 3 мм за шар.

Після остаточного висихання поверхні за необхідності можна зробити шліфування. За нормальних кліматичних умов (температура +20 С та відносна вологість повітря 60%) та гарної вентиляції до шліфування можна приступити через 4 години, до фарбування, поклейки шпалер – через 24 години.

Примітка

Дефекти, що утворилися на поверхні після нанесення розчинної суміші, можна виправити після її висихання, обробляючи поверхню дрібнозернистим наждачним папером, вольфрамовою сіткою або заповнюючи дрібні дефекти Ceresit CT 126.

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5 до +35 С. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20 С та відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час висихання може змінюватись.

Рекомендації

Для приготування розчинної суміші використовується електродриль. Дозволяється приготування вручну.

Крім вищезазначеної інформації про застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними нормативними документами. Застосування матеріалу не становить труднощів за умови дотримання правил, викладених у цьому технічному описі. У разі використання матеріалу в інших умовах необхідно самостійно провести випробування або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

У фірмовій упаковці, в сухих приміщеннях 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

Упаковка

Шпаклівка Ceresit CT 126 фасується в мішки по 25 кг.

Технічні характеристики

Склад: сепарований гіпс, дрібнодисперсне мармурове борошно та комплекс модифікуючих добавок
Колір: білий
Витрата води для приготування розчинної суміші: 0,34 - 0,35 л води на 1 кг
Час використання розчинної суміші: до 1 години
Температура основи при застосуванні розчинної суміші: від +5 до +35 С
Товщина шару: до 3 мм
Шліфування: через 4 години
Фарбування: через 24 години (при температурі +20 С)
Адгезія до всіх підстав відповідно до сфери застосування: не менше 0,5 Н/мм2
Паропроникність: не менше 0,12 мг/м год Па
Усадка: не більше 0,5 мм/м
Міцність на стиснення: не менше 5 мПа
Міцність на розтягування при згинанні: не менше 1 мПа
Витрата розчину: 1,35 кг/м2 на 1 мм товщини шару

ДСТУ П Б В.2.7-126:2006, група Г.2.ШГ1.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність Ceresit CT 126 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика