Каталог

Виробники

Шпаклівка полімерцементна армована Ceresit CT 29

Шпаклівка полімерцементна армована Ceresit CT 29

Ціна грн; 113,72 дрібний опт від 6 шт.

Докладніше


305,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Розчинна суміш для ремонту та підготовки основ під оздоблення всередині та зовні будівель.

Властивості

  • зручна у використанні
  • тріщиностійка
  • армована мікроволокнами
  • легко наноситься шаром до 20 мм
  • екологічно безпечна

Область застосування

Шпаклівка Ceresit CT 29 призначена для ремонту, вирівнювання та підготовки бетонних, цегляних, цементно-піщаних, цементно-вапняних основ під оздоблення всередині та зовні будівель при товщині шару від 2 до 20 мм за одне нанесення. Ефективна при ремонті тріщин, виїмок та інших дефектів на поверхні основи. Не застосовувати для ремонту підлоги!

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа має бути сухою і щільною, без видимих руйнувань. Перед застосуванням розчинної суміші основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію розчину до основи. Усі нерівності та неміцні ділянки основи слід видалити. Підстави з елементами біологічної корозії обробляються спеціальним складом Ceresit CT 99 або видаляються механічним шляхом. Поверхню очищеної основи необхідно зволожити. Щільні, гладкі бетонні основи перед нанесенням шпаклівки обробляються адгезійним шаром (10 кг CT 29 + 0,8 л CC 83 + 2 л води). Адгезійний шар наноситься на поверхню за допомогою жорсткого пензля.

Нещільні, з високою поглинаючою здатністю основи (блоки з пористого бетону, ракушняку, шлакобетону, неміцна штукатурка, керамічна цегла низьких марок) шпатлюються сумішшю (100 кг CT 29 + 1,45 CO 85 + 24 л води) обробки поверхні ґрунтовкою Ceresit CT 17 .

Виконання робіт

Суху суміш зачинити чистою водою (температура води від +15 ° C до +20 ° C) з розрахунку 0,24 л води на 1 кг сухої суміші і перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообертового дриля з насадкою або з за допомогою мішалки. Кількість води (5,5 -6,5 л на 25 кг) може регулюватися в цих межах залежно від типу виконуваних робіт та матеріалу основи.

Для заповнення раковин, виїмок, тріщин розчинна суміш має бути густою, а для вирівнювання та шпаклювання менш густою. Потім розчинна суміш витримується 5 хвилин, після чого перемішується знову. Використання розчинової суміші можливе протягом 1 години. Ceresit CT 29 наноситься за допомогою нержавіючого шпателя, терки або напівтерки та інших інструментів. Розчинну суміш слід наносити на поверхню до необхідної товщини. Максимальна товщина шару, що вирівнює або шпального, не повинна перевищувати 20 мм за один шар. З метою отримання рівних поверхонь під фарбування, шпаклівку в момент початкового схоплювання (від 5 до 30 хвилин в залежності від основи та умов застосування) необхідно ретельно затерти поверхню за допомогою пластикової терки.

Після затирання поверхня не шліфується. У разі потреби основа зволожується водою методом розпилення або пензлем. За нормальних кліматичних умов (температура +20°C та відносна вологість повітря 60%) та гарної вентиляції до фарбування, обклеювання шпалер, нанесення декоративних покриттів можна приступати через 24 години.

Примітка

Суміш містить армуючі мікроволокна. Домогтися рівномірного розподілу волокон у розчинній суміші при замішуванні великої кількості можливо тільки за допомогою низькообертового дриля з насадкою. Пропорцію води необхідно визначити дослідним шляхом залежно від способу застосування, що вбирають здібності оснванія. Шпаклівка містить мікроволокно, тому не підлягає шліфуванню. Роботи слід виконувати при температурі основи від +5°C до +30°C. В інших умовах час висихання та окоркування може змінитися. Суміш містить цемент та вапно, при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі необхідно берегти очі та шкіру. У разі потрапляння розчинної суміші у вічі слід негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря. Забороняється змішувати суміш з іншими наповнювачами, заповнювачами та в'язкими речовинами.

Рекомендації

Для приготування розчинної суміші використовується дриль з оборотами не більше 600 об/хв з метою уникнення аерації розчинної суміші.

У період висихання та схоплювання розчинної суміші її необхідно оберігати від прямих сонячних променів та впливу негативних температур, а під час виконання робіт виключити попадання опадів. Крім вищевикладеної інформації про застосування матеріалу, під час роботи з ним слід керуватися чинними нормативними документами. Застосування матеріалу не становить труднощів за умови дотримання правил, викладених у цьому технічному описі. У разі використання матеріалу в інших умовах необхідно самостійно провести випробування або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

У фірмовій закритій упаковці, в сухих приміщеннях 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

Упаковка

Шпаклівка Ceresit CT 29 фасується в мішки по 25 кг.

Технічні характеристики

Склад: цементно-вапняна суміш з мінеральними наповнювачами та органічними добавками
Витрата води для приготування розчинної суміші: 6 л води на 25 кг суміші
Час використання розчинної суміші: до 60 хвилин
Температура основи при застосуванні розчинної суміші: від +5°C до +35°C
Температура експлуатації: від -50°C до +70°С
Товщина шару за одне нанесення: від 2 до 20 мм
Паропроникність: не менше 0,05 мг/м год Па
Паропроникність із введенням CO 85: щонайменше 0,15 мг/(м год Па)
Адгезія до всіх підстав відповідно до сфери застосування, що експлуатуються в повітряно-сухому середовищі: не менше 0,3 МПа
Моростійкість: не менше 50 циклів
Тріщиностійкість: відсутність тріщин на клині товщиною 20 мм
Міцність на стиснення: не менше 7 МПа
Міцність на розтяг при вигині: не менше 2 МПа
Витрата розчину: 1,8 кг/м2 на 1 мм товщини шару, 1,8 кг на 1 л заповненого об'єму

ДСТУ П Б В.2.7-126:2006, група ЦП.1.ШТ2.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність Ceresit CT 29 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика