Каталог

Виробники

Акрилова шпаклівка для зовнішніх робіт (зерно 0,15мм) Ceresit CT 95

Акрилова шпаклівка для зовнішніх робіт (зерно 0,15мм) Ceresit CT 95


1 281,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Для підготовки поверхонь під оздоблення.

Властивості

  • еластична
  • водостійка
  • морозостійка
  • паропроникна
  • дрібнодисперсна
  • легко шліфується
  • екологічно безпечна

Область застосування

Шпаклівка акрилова Ceresit CT 95 для зовнішніх робіт виготовляється з розміром частинок наповнювача не більше 0,15 мм. Ceresit CT 95 призначена для шпаклювання та фінішної підготовки мінеральних поверхонь фасаду під оздоблення. Найбільш ефективна на поверхні з низькою міцністю та високим водопоглинанням. Може використовуватися для відновлення захисно-декоративного шару в системах теплоізоляції, а також для ремонту дрібних тріщин у зовнішніх стінах.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою та міцною без видимих руйнувань. Перед застосуванням шпаклівки основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію шпаклівки до основи. Основа не повинна мати западин та заглиблень понад 4,0 мм. При необхідності основи повинні бути вирівняні, наприклад Ceresit CT 29 . Неміцно пов'язані з основою фарбувальні покриття, а також малярні покриття з вапняних та клейових фарб необхідно видалити.

Підставу необхідно попередньо заґрунтувати Ceresit CT 17 і витримати до повного висихання ґрунтовки близько 4 годин.

Підстави з елементами біологічної корозії очистити механічним шляхом, промити, висушити та обробити спеціальним складом Ceresit CT 99 .

Виконання робіт

Вміст ємності ретельно перемішати. Забороняється використання ємностей і інструментів, що іржавіють. Ceresit CT 95 рівномірно наноситься на основу сталевим шпателем, теркою або напівтеркою. Шпаклівка наноситься на поверхню до отримання необхідної товщини кількома шарами, товщина одного шару має перевищувати 3,5–4,0 мм. Максимальна товщина шару шпаклівки не повинна перевищувати 10 мм.

У період висихання шпаклівки її не можна збризкувати водою.

Не надсохлий надлишок матеріалу на інструменті або підготовленій поверхні можна змити водою. Затверділа шпаклівку можна видалити тільки механічним шляхом. Час висихання шпаклівки – 4 години.

Примітка

Шпаклівку Ceresit CT 95 не можна змішувати з іншими матеріалами (фарби, штукатурки та ін.). Роботи слід виконувати в сухих умовах при температурі не нижче 5°С та відносній вологості повітря не вище 80%. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20°C та відносній вологості повітря 60%.

В інших умовах час висихання може змінюватись. При роботі зі шпаклівкою Ceresit CT 95 необхідно берегти очі та шкіру. У разі попадання складу в очі негайно промити їх водою та звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації

При виконанні зовнішніх робіт слід уникати нанесення штукатурки на поверхні, що сильно обігріваються, наприклад, поверхні, що знаходяться безпосередньо під впливом прямих сонячних променів.

Свіжу шпаклівку необхідно до повного висихання (24 години) захищати від дощових опадів, водяних бризок і негативних температур. З метою захисту від дощових опадів будівельні риштування необхідно прикрити сіткою або фольгою. У разі використання матеріалу в умовах, не розглянутих у цьому технічному описі, слід самостійно провести пробні випробування або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці у сухих приміщеннях – 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці. Запобігати заморожуванню!

Упаковка

Суміш Ceresit CT 95 фасується в пластикові ємності по 10 л.

Технічні характеристики

Склад: водна дисперсія акрилового полімеру з мінеральними наповнювачами
Щільність: 0,85 кг/л
Температура основи при застосуванні розчинної суміші: від +5°C до +35°C
Зміст нелетких речовин: близько 60%
Рівень рН: 8,5–9,5
Пластичність: 14,5÷15,5 см
Відкритий робочий час: близько 10 хв
Час висихання шару 2 мм (початок шліфування): 4 години
Адгезія до основ, згідно з областю застосування
при товщині шару 5 мм на 14 добу, не менше:
0,41 МПа
Адгезія до основ, згідно з областю застосування
при товщині шару 5 мм на 28 добу, не менше:
0,52 МПа
Морозостійкість, циклів, не менше: 100
Водопоглинання за Карстеном, не більше: 0,5 мл/добу.
Витрата: 1,1 кг/м2 при товщині шару 1 мм

ТУ У В.2.7-24.3-21685172-006:2009.

Гарантии производителя

Производитель гарантирует соответствие шпаклевки Ceresit CT 95 указанным техническим характеристикам при выполнении правил транспортирования, хранения, приготовления и нанесения, которые приведены в данном описании. Производитель не несёт ответственности за неправильное использование смеси, а также за её применение в других целях и условиях, не предусмотренных этим описанием. С момента появления настоящего технического описания все предыдущие становятся недействительными.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика