Каталог

Виробники

Штукатурка декоративна силікон-силікатна «камінцева», 1,5 мм Ceresit CT174, 25 кг (База)

Штукатурка декоративна силікон-силікатна «камінцева», 1,5 мм Ceresit CT174, 25 кг (База)

При замовленні від 20 шт діє додаткова знижка!

Дзвоніть!Пишіть!

Докладніше

Розпродаж Розпродаж!
2 151,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Силикатна силіконова штукатурка «камінцева» Ceresit CT 174

Властивості

• висока паропроникність

 • стійка до забруднення

 • стійка до ураження грибком, пліснявою і т.д.

 • стійка до ультрафіолетового випромінювання

 • стійка до атмосферних впливів

 • гідрофобна (водовідштовхувальна)

 • еластична

Область застосування

Церезит CT 174 декор штукатурка поєднує в собі переваги силіконових та силікатних штукатурок. Характеризується високою паропроникністю, низьким водопоглинанням, а також стійкістю до забруднення та ураження різними мікроорганізмами (грибком, пліснявою, водоростями тощо). Фасадні штукатурки  Церезит  Україна CT 174 призначена для декоративного оздоблення бетонних, цегляних, оштукатурених, гіпсових основ усередині та зовні будівель, а також у системах утеплення фасадів.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути рівною, сухою і міцною, без видимих руйнувань. Перед застосуванням штукатурки основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію розчину до основи. При необхідності основи мають бути вирівняні, наприклад, за допомогою Ceresit CT 29.

Зовні будівель

Міцні та щільні цементно-піщані та цементно-вапняні декоративна штукатурка церезит (вік не менше 14 діб), бетонні основи (вік не менше 3 місяців, вологість 4%), міцна безшовна цегляна кладка (вік не менше 28 діб) перед нанесенням штукатурки попередньо обробляються фарбою, що грунтує, Ceresit CT 15 silicone. Неміцні основи, а також основи з високою поглинаючою здатністю попередньо необхідно обробити ґрунтовкою Ceresit CT 17, а потім через 4 години нанести шар Ceresit CT 15 silicone. Штукатурки наносяться після повного висихання фарби Ceresit CT 15 silicone.

Усередині будівель

Гіпсові основи (вологість менше 1%) і основи з сильновбираючих цементно-вапняних і цементно-піщаних штукатурок необхідно попередньо загрунтувати грунтовкою Ceresit CT 17, а потім нанести Ceresil CT 15 silicone і витримати до повного висихання. Малярні покриття з клейових та вапняних фарб слід ретельно видалити, а поверхню загрунтувати Ceresil CT 15 silicone. Покриття з масляних та полімерних фарб слід видалити механічним шляхом або за допомогою розчинника, а потім усю поверхню обробити Ceresit CT 15 silicone.

Грунтуючу фарбу Ceresit CT 15 silicone рекомендується застосовувати у кольорі, наближеному до кольору штукатурки.

Примітка

Штукатурку не можна змішувати з іншими матеріалами (фарби, штукатурки та ін.). При необхідності церезить штукатурка CT 174 можна забарвлювати силікатною фарбою Ceresit CT 54 або силіконовою фарбою Ceresit CT 48 . Роботи слід виконувати при відносній вологості повітря не вище 80% температури основи від +5°C до +30°С. Усі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20°З відносної вологості повітря 60%. В інших умовах час висихання може змінюватись.

Рекомендації

Для збереження рівномірності кольору рекомендується під час роботи на однорідних і великих поверхнях використовувати матеріали однієї партії, вказаної на упаковці, а також воду з одного джерела. Роботи на одній поверхні слід виконувати безперервно, дотримуючись правил нанесення «мокра на мокре».

 При виконанні зовнішніх робіт слід уникати нанесення штукатурки на поверхні, що сильно обігріваються, наприклад, що знаходяться безпосередньо під впливом прямих сонячних променів.

 До повного висихання штукатурку необхідно захищати від дощових опадів, а також надмірного пересихання та негативних температур. З цією метою будівельні риштування необхідно прикрити сіткою або фольгою. У разі використання матеріалу в умовах, не розглянутих у цьому технічному описі, слід самостійно провести пробні випробування або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці в сухих приміщеннях при температурі від +5°C до +30°С – 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

Зберігати від заморожування!

суміші Ceresit CT 174 фасуються у пластикові відра по 25 кг.

Технічні характеристики ___ ___

 Склад: водна дисперсія синтетичних смол з мінеральними наповнювачами та модифікаторами

 Щільність: близько 1,6 кг/дм3

 Температура основи при застосуванні розчинової суміші: від +5°C до +30°С

 Час утворення поверхневої плівки: близько 15 хвилин

 Еквівалент опору дифузії водяної пари повітряного прошарку, Sd(м): 0,22

 Коефіцієнт водопоглинання, не більше: 0,1 кг/(м2 ч0.5)

 Адгезія до бетону, не менше (у сухих та вологих умовах): 0,5 МПа

 Витрата розчинової суміші для Ceresit CT 174 (зерно 1,5 мм): від 2,5 до 2,8 кг/м2

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика