Каталог

Виробники

Штукатурка декоративна силікон-силікатна «короїд», 2,0 мм Ceresit CT175, 25 кг (База)

Штукатурка декоративна силікон-силікатна «короїд», 2,0 мм Ceresit CT175, 25 кг (База)

Для виконання декоративного тонкошарового оздоблення поверхонь «камінцевою» фактурою. Витрата: від 2,5 до 2,8 кг/м2

Докладніше


2 063,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Штукатурка силікон-силікатна декоративна «камінцева» Ceresit CT 174

Для виконання декоративного тонкошарового оздоблення поверхонь «камінцевою» фактурою всередині та зовні будівель (зерно 1,5 мм).

Властивості

• висока паропроникність
• стійка до забруднення
• стійка до ураження грибком, пліснявою і т. д.
• стійка до ультрафіолетового випромінювання
• стійка до атмосферних впливів
• гідрофобна (водовідштовхувальна)
• еластична

Область застосування

Штукатурка Ceresit CT 174 поєднує в собі переваги силіконових та силікатних штукатурок. Характеризується високою паропроникністю, низьким водопоглинанням, а також стійкістю до забруднення та ураження різними мікроорганізмами (грибком, пліснявою, водоростями тощо). Штукатурка призначена для декоративного оздоблення бетонних, цегляних, оштукатурених, гіпсових основ усередині та зовні будівель, а також у системах утеплення фасадів. 01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути рівною, сухою і міцною, без видимих руйнувань. Перед застосуванням штукатурки основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію розчину до основи. При необхідності основи повинні бути вирівняні, наприклад, за допомогою Ceresit CT 29.

Зовні будівель

Міцні та щільні цементно-піщані та цементно-вапняні штукатурки (вік не менше 14 діб) ), бетонні основи (вік не менше 3 місяців, вологість 4%), міцна безшовна цегляна кладка (вік не менше 28 діб) перед нанесенням штукатурки попередньо обробляються фарбою, що грунтує, Ceresit CT 15 silicone. Неміцні основи, а також основи з високою поглинаючою здатністю попередньо необхідно обробити ґрунтовкою Ceresit CT 17, а потім через 4 години нанести шар Ceresit CT 15 silicone. Штукатурки наносяться після повного висихання фарби Ceresit CT 15 silicone.

Всередині будівель

Гіпсові основи (вологість менше 1%) і основи з сильновбираючих цементно-вапняних і цементно-піщаних штукатурок необхідно попередньо загрунтувати грунтовкою Ceresit CT 17, а потім нанести Ceresil CT 15 silicone і витримати до повного висихання. Малярні покриття з клейових та вапняних фарб слід ретельно видалити, а поверхню загрунтувати Ceresil CT 15 silicone. Покриття з масляних і полімерних фарб слід видалити механічним шляхом або за допомогою розчинника, а потім всю поверхню обробити Ceresit CT 15 silicone. Виконання робіт

Вміст відра ретельно перемішати.Залежно від умов застосування консистенцію суміші можна змінити, додавши невелику кількість чистої води (не більше 150мл на 25кг маси) і знову перемішати. Забороняється використання ємностей і інструментів, що іржавіють. Штукатурка рівномірно наноситься на основу сталевою теркою під кутом 60 ° до поверхні. Товщина шару, що наноситься, повинна відповідати розміру зерен заповнювача. Після того, як нанесене покриття перестане прилипати до інструменту, можливе формування структури поверхні штукатурки пластмасовою теркою. Однорідну фактуру поверхні у вигляді щільно покладених зерен крихти формують круговими рухами пластмасової терки. Терку при цьому тримають паралельно оброблюваної поверхні. Роботи на одній площині поверхні слід виконувати безперервно. У разі потреби перерви у роботі приклеїти липку стрічку вздовж лінії, де закінчуються роботи, натягнути на неї штукатурку та надати їй фактури. Потім стрічку видаляють разом із залишками свіжої штукатурки. Після перерви продовжити роботу із зазначеного місця. Край нанесеної раніше штукатурки закрити липкою стрічкою, яку після нанесення нової ділянки штукатурки слід видалити.
У період формування структури поверхні та висихання штукатурки її не можна збризкувати водою. Інструменти та свіжі забруднення слід промивати водою. Затверділу штукатурку можна видалити тільки механічним шляхом.

Примітка

Штукатурку не можна змішувати з іншими матеріалами (фарби, штукатурки та ін.). При необхідності штукатурку Ceresit CT 174 можна фарбувати силікатною фарбою Ceresit CT 54 або силіконовою фарбою Ceresit CT 48. Роботи слід виконувати при відносній вологості повітря не вище 80% температури основи від +5°C до +30°С. Усі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20°З відносної вологості повітря 60%. В інших умовах час висихання може змінитися.
Під час роботи зі штукатурками необхідно берегти очі та шкіру. У разі попадання суміші в очі негайно промити їх водою та звернутися за допомогою до лікаря. , вказаної на упаковці, а також воду з одного джерела. Роботи на одній поверхні слід виконувати безперервно, дотримуючись правил нанесення «мокре на мокре».
При виконанні зовнішніх робіт слід уникати нанесення штукатурки на поверхні, що сильно обігріваються, наприклад, що знаходяться безпосередньо під впливом прямих сонячних променів.
До повного висихання штукатурку необхідно захищати від дощових опадів, а також надмірного пересихання та негативних температур. З цією метою будівельні риштування необхідно прикрити сіткою або фольгою. У разі використання матеріалу в умовах, не розглянутих у цьому технічному описі, слід самостійно провести пробні випробування або звернутися за порадою до виробника. при температурі від +5°C до +30°С – 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.
Зберігати від заморожування!

Утилізація

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття. Упаковку утилізувати як побутові відходи

Упаковка

Суміші Ceresit CT 174 фасуються у пластикові відра по 25 кг.

Технічні характеристики ___ ___
Склад: водна дисперсія синтетичних смол з мінеральними наповнювачами та модифікаторами Щільність: близько 1,6 кг/дм3 Температура основи при застосуванні розчинової суміші: від +5°C до +30°С
Час утворення поверхневої плівки: близько 15 хвилин
Еквівалент опору дифузії водяної пари повітряного прошарку, Sd (м): 0,22
Коефіцієнт водопоглинання, не більше: 0,1 кг/(м2 ч0.5)
/> Адгезія до бетону, не менше (в сухих та вологих умовах): 0,5 МПа
Витрата розчинної суміші для Ceresit CT 174 (зерно 1,5 мм): від 2,5 до 2,8 кг/м2*витрата продукту залежить від нерівності основи та навичок виконавця.

ТУ У В.2.7-24.3-21685172-006:2009.
Гарантії виробника Виробник гарантує відповідність штукатурки зазначеним тех. ним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в даному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання суміші, а також за її застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.
Претензії та рекламації приймає Виробник.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика