Каталог

Виробники

Монтажний клей Thomsit R 767

Монтажний клей Thomsit R 767


78,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Для ремонту швів, приклеювання профілів із твердого ПВХ, декоративних планок

Властивості

  • Забезпечує високу адгезію
  • Має швидке схоплювання
  • Влагостійкий

Область застосування

Спеціальний клей для ремонту швів та приклеювання ПВХ-, ХВ-покриттів, килимових покриттів, лінолеуму на стіни та підлогу. Thomsit R 767 придатний для приклеювання профілів із твердого ПВХ та дерева, акустичних та декоративних панелей, карнизів для гардин, дерев'яних панелей, ізоляційних матеріалів із пінополістиролу та спіненого поліуретану. Також придатний для приклеювання матеріалів на мінеральному чи скловолокні. Придатний для підлоги з підігрівом.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87, СНіП 2.03.13-88 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою та міцною, без видимих руйнувань.

Всмоктуючі підстави обробити ґрунтовкою Thomsit R 777, а невсмоктуючі – Thomsit R 766, розведеною водою у співвідношенні1:1. Не застосовувати на латексних та фарбованих поверхнях.

Технічні характеристики

 

Склад: дисперсія без органічного розчинника
з органічними та неорганічними добавками
Колір: білий
Стан: паста
Питома вага: 1,3 кг/л
PH-значення: 9
Витрата: 300–1000 г/м2 або 20–40 г/м.п.
Відкритий час 7–10 хв
Повна готовність: через 48 годин
Додаток навантаження: через 24 години
Температура транспортування та зберігання від 0°С до +35°С
Температура експлуатації: до +50°С
Температура основи при застосуванні: від +5°C до +30°C

Виконання робіт

Відрізати та прикрутити насадку для картриджа. Наносити клей смугами або точково на основу і матеріал, що наклеюється. Потім щільно притиснути. Можлива легка корекція положення. Видалити надлишки клею водою.

Рекомендації

Крім вищенаведеної інформації про способи застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинною нормативною документацією.

 Виробник не несе відповідальності за недотримання технології при роботі з матеріалом, а також за його застосування в цілях та умовах, не передбачених цим технічним описом.

При сумніві щодо правильності конкретного способу застосування матеріалу слід випробувати його самостійно або проконсультуватися з виробником.

Зберігання

У фірмовій упаковці, за нормальних кліматичних умов – 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці. Запобігати заморожуванню!

Утилізація

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття. Пакування утилізувати як побутові відходи.

Упаковка

Монтажний клей Thomsit R 767 поставляється в балонах по 400 г.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність продукту Thomsit R 767 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання продукту, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом.

З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика