Каталог

Виробники

Інтенсивний засіб очищення Thomsit Pro 40

Інтенсивний засіб очищення Thomsit Pro 40


2 674,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Практично всіх видів покриттів підлоги, за винятком паркету та текстилю.

Властивості

  • Водна основа
  • Високоефективне
  • Економічна
  • Низьке піноутворення
  • Зручне використання
  • Транспортується за температури від -10°C

Область застосування

Thomsit Pro 40 – інтенсивний засіб для очищення покриттів. Ефективно розчиняє висохлі забруднення речовин, забезпечує швидке та повне їх видалення, у тому числі й старих засобів догляду. Обов'язкове використання перед укладанням на старе покриття нового при застосуванні систем Thomsit. Ідеальний для видалення клеїв Thomsit T 499, Thomsit K 199.

Виконання робіт

ThomsitPro 40 використовується, залежно від рівня забруднення та товщини шару забруднення на покритті, нерозбавленим або розбавленим 1:1, 1:3 з водою. У разі невеликої забрудненості можна розводити до співвідношення 1:20.

Ручне чищення:

Нанесіть готовий розчин валиком або щіткою та залиште на 15 хв. для поглинання. Потім все зчистити та вимити.

Машинне чищення:

Залийте в бак машини, що чистить, готовий розчин; розподіліть розчин рівномірно на підлозі і залиште на 10 хв. Після цього насосом зберіть рідину та проведіть вологе чищення.

Засіб аналогічний у сфері застосування з продуктом Thomsit R 723 .

Рекомендації

Перед застосуванням речовину, що замерзла в процесі зберігання або транспортування, залишити в теплі для повільного розморожування. Перед вживанням добре збовтати.

Крім вищенаведеної інформації про способи застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинною нормативною документацією.

 Виробник не несе відповідальності за недотримання технології при роботі з матеріалом, а також за його застосування в цілях та умовах, не передбачених цим технічним описом.

При сумніві у правильності конкретного способу застосування матеріалу слід випробувати його самостійно або проконсультуватися з виробником

Зберігання

У герметичній упаковці, у сухому прохолодному місці, у нормальних кліматичних умовах (+23°С, 55% відн. вологості повітря) – 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

Утилізація

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття. Пакування утилізувати як побутові відходи.

Упаковка

Thomsit PRO 40 фасується у пластикові каністри по 10 л.

Технічні характеристики

 

Склад: спеціальні тензити, розчинники
Питома вага: бл. 1,15 кг/л
Колір: блискуче-жовтий
рН: близько 10
Час просочування: 10–15 хв

 

Витрата (пропорції змішування з водою)Готова суміш, л:Площа, м2
Нерозвинене 1 близько 5
1:1 2 біля 10
1:3 4 біля 20
1:10 11 близько 50
1:20 21 біля 100

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність продукту Thomsit PRO 40 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання продукту, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом.

З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика