Каталог

Виробники

Емульсія еластична Ceresit CC 83

Емульсія еластична Ceresit CC 83


446,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Ефективна добавка в розчинні суміші для підвищення їх еластичності

Властивості

  • збільшує еластичність
  • підвищує адгезію до основи
  • знижує водопоглинання
  • підвищує тріщиностійкість
  • екологічно безпечна

Область застосування

Додавання емульсії Ceresit CC 83 в розчинні суміші дозволяє підвищити їх еластичність, адгезію до основи, тріщиностійкість, знизити водопоглинання, а також ймовірність вилуговування.

Еластична емульсія додається в розчинні суміші, у тому числі і Ceresit, при їх використанні:

  • для облицювання деформованих підстав;
  • для пристрою підлоги, що обігріваються;
  • для пристрою вирівнюючих стяжок на основах, що деформуються, і в умовах постійної зміни температурно-вологісного режиму, а також на неміцних основах.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється залежно від призначення розчинної суміші, що готується, з урахуванням чинної нормативної документації та ДБН В.2.6-22-2001.

Підстава під всі види покриттів має бути міцною і сухою, очищеною від пилу, бруду, жирних та ін плям, що зменшують адгезію розчинів. Неміцні місця повинні бути видалені та відновлені.

Виконання робіт

Емульсію Ceresit CC 83 розбавити чистою водою (температура від +15 до +20°С), дотримуючись передбаченої для даного застосування пропорції. У виготовлену рідину висипати суху суміш і перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообертового дриля з насадкою або мішалки.

Свіжі залишки розчину змити водою, після висихання їх можна усунути лише механічним шляхом.

Примітка

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5°С до +30°С та відносній вологості повітря до 80%. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20°С та відносній вологості повітря 60%.

Якщо у суміші, що використовується, вже є добавки, по дії аналогічні Ceresit CC 83 , то необхідно провести попередні випробування на їх сумісність або звернутися за порадою до виробника.

Рекомендації

Крім вищезазначеної інформації про засоби застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися діючими нормами на виконання робіт.

При застосуванні матеріалу в інших умовах слід самостійно випробувати його або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці в сухих приміщеннях при температурі від +5 до +35°С -12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

Зберігати від заморожування.

Упаковка

Еластична емульсія Ceresit CC 83 випускається в каністрах по 5 л і 10 л.

Технічні характеристики

Склад: водна дисперсія полімерів
Щільність дисперсії: близько 1,03 кг/л
Температура основи: від +5°С до +35°С
Витрата: згідно з технічним описом для матеріалів групи СМ, CE та СN.

ТУ У В.2.7-24.3-21685172-006:2009.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність емульсії Ceresit CC 83 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, наведених у цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, які не передбачені технічним описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика