Каталог

Виробники

Добавка для підвищення водонепроникності бетонів та розчинів Ceresit CC 92

Добавка для підвищення водонепроникності бетонів та розчинів Ceresit CC 92


280,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Добавка Ceresit CC 92 призначена для виготовлення бетонних конструкцій з підвищеною водонепроникністю, влаштування цементно-піщаних покриттів (штукатурки, стяжки та ін.) у конструкціях, що піддаються інтенсивному впливу вологи (дощі, ґрунтові води та ін.).

Виконання робіт

Для приготування розчинів та бетонів необхідно змішати добавку Ceresit CC 92 із цементом у пропорції 1:50. Потім приготувати бетонну або розчинну суміш з використанням чистого заповнювача відповідної фракції з полідисперсною кривою розсіву близькою до кривої в області між кривими А і С.

Розчинні суміші загальнобудівельного призначення, що піддаються інтенсивному впливу вологи.

Виготовляються та застосовуються відповідно до чинних норм та з урахуванням додаткового ефекту, отриманого внаслідок введення добавки Ceresit CC 92 .

Розчинні суміші для виготовлення підлоги, підданих впливу вологи.

Змішують 1 об'ємну частину цементу, 3 об'ємні частини наповнювача та добавка Ceresit CC 92 . Потім суміш укладається на основу, ущільнюється і затирається теркою до отримання на поверхні вологого блиску.

Бетон, схильний до інтенсивного впливу вологи.

Наповнювач з потрібною кривою розсіву беруть із трохи підвищеним вмістом дрібного піску фракції 0-0,25 мм (клас міцності В25). Мінімальний вміст цементу при максимальному зерні заповнювача 32 мм має становити 350 кг/м3 готового бетону, а при максимальному зерні 16 мм - 400 кг/м3. Консистенцію бетону слід вибирати з можливості віброущільнення.

При необхідності укладання бетонної або розчинової суміші в кілька шарів, поверхня кожного попереднього не вигладжується, а обробляється жорстким віником.

Свіжий бетон або розчин слід захищати від швидкого висихання.

Примітка

Роботи з використанням Ceresit CC 92 слід виконувати при температурі від +5°С до +35°С. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі навколишнього середовища +23°С та відносній вологості повітря 50%.

Використання в розчині або бетоні добавки в кількості, що перевищує рекомендоване, може призвести до зниження характеристик міцності бетонів і розчинів. Цемент та вапно при гідратації дають лужну реакцію. Тому слід захищати очі та шкіру під час роботи. У разі потрапляння розчину в очі негайно промити їх водою і звернутися до лікаря.

Рекомендації

Крім вищезазначеної інформації про способи застосування матеріалу з добавкою Ceresit CC 92 при роботі з ним слід керуватися діючими нормами щодо застосування добавок у бетонах та розчинах.

При сумніві щодо можливості конкретного застосування добавки слід самостійно випробувати її або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці на піддонах у сухих прохолодних умовах не менше 24 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

Упаковка

Мішки по 1 кг.

Рекомендовані криві розсіву для будівельних розчинів

Для заповнювача товщиною від 0 до 2 мм

Для заповнювача товщиною від 0 до 4 мм

Для заповнювача товщиною від 0 до 8 мм

Рекомендовані криві розсіву для бетону та залізобетону

Для заповнювача від 0 до 16 мм

Для заповнювача крупністю від 0 до 32 мм

Технічні характеристики

Основа: суміш ПАР рослинного та тваринного походження з мінеральними наповнювачами
Насипна вага: 0,95 кг/дм3
Температура застосування: від +5 до +35°С
Пропорція змішування: 1 кг CC 92 на 50 кг цементу
Витрата: 2% від маси в'яжучого
Капілярне водопоглинання не більше 0,5кг/м2год1/2
Орієнтовна витрата на виготовлення:  
штукатурка: 0,1 кг/м2 на кожен см товщини
підлоги: 0,1 кг/м2 на кожен см товщини
бетон від 7 до 8 кг/м3

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність добавки Ceresit CC 92 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, наведених у цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених технічним описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика