Каталог

Виробники

Кольоровий шов Ceresit CE 33

Кольоровий шов Ceresit CE 33


136,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Розчинна суміш для затирання швів між облицювальними плитками всередині та зовні будівель (ширина шва до 5 мм). Випускається 29 кольорів.

Властивості

  • тріщиностійкий
  • пластичний
  • морозостійкий
  • стійкий до атмосферних впливів
  • зручний та простий у застосуванні

Область застосування

Суміш Ceresit CE 33 супер призначений для заповнення швів між облицювальними плитками з кераміки, каменю, скла, покладеними на міцні недеформовані основи всередині та зовні будівель і експлуатованими у звичайному середовищі.

Підготовка основи

Шви перед затиранням повинні бути очищені від пилу, бруду, клею та ін. речовин, що зменшують адгезію розчину до торців плитки та основи. Глибина міжплиткових швів повинна бути однаковою, а товщина шару затирання - не менше за товщину облицювальної плитки. Затирання швів можна починати тільки після закінчення терміну твердіння розчинної суміші, на яку укладена плитка.

Виконання робіт

Суху суміш зачинити чистою водою (температура води від +15 до +20 ° С) з розрахунку 0,30-0,33 л води на 1 кг суміші і інтенсивно перемішати до отримання однорідної маси без грудок. Надлишок води погіршує властивості затиральних розчинів і може змінити колір.Витримати розчинну суміш 3 хвилини, після чого знову перемішати. Використання розчинової суміші можливе протягом 1 години. Розчинна суміш за допомогою гумового шпателя або терки наноситься на облицювання і рівномірно розподіляється по всій поверхні, при цьому вдавлюється в шви. Надлишок розчинової суміші необхідно зібрати з поверхні та знову використовувати для заповнення швів.

При нормальних кліматичних умовах (температура +20°С і відносна вологість повітря 60%) через 5 - 10 хвилин розшиту поверхню облицювання необхідно промити вологою губкою, що часто ополіскується в чистій воді. Висохлий наліт легко видаляється сухою м'якою ганчіркою через 24 години.

Примітка

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5 до +30°С. Всі викладені вище рекомендації ефективні при температурі +20°С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час схоплювання та твердіння розчинної суміші може змінитися. Перед початком виконання затирочних робіт необхідно перевірити, чи не фарбується неглазурована плитка пігментами, що містяться у суміші. Суміш Ceresit CE 33 супер містить цемент та при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі необхідно берегти очі та шкіру. У разі потрапляння розчинної суміші в очі негайно промити їх водою та звернутися за допомогою до лікаря.

Колір, нанесений на наклейку, може відрізнятися від оригінального кольору шва.

Рекомендації

Для отримання однорідної за кольором поверхні рекомендується при роботі на великих площах використовувати суміш із однієї партії (зазначеної на упаковці). Для запобігання пересиханню затирання у швах фанеровану поверхню рекомендується протирати чистою вологою губкою.

Для затирання облицювань, не зазначених у цьому технічному описі, слід застосовувати інші суміші або мастики груп Ceresit CE або Ceresit CS. У разі використання матеріалу в умовах, не розглянутих у цьому технічному описі, слід самостійно провести пробні випробування або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці, в сухих приміщеннях 18 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

Упаковка

Суміш Ceresit CE 33 супер фасується в мішки по 2 та 5 кг.

Технічні характеристики

Склад: цемент з мінеральними наповнювачами та полімерними добавками
Витрата води для приготування розчинної суміші: 0,30 - 0,33 л води на 1 кг
Час споживання розчинної суміші: близько 60 хвилин
Температура основи при застосуванні розчинної суміші: від +5 до +30°С
Температура експлуатації: від -50 до +70°С
Міцність на стиснення не менше 3 діб: 3 МПа
Міцність на стиск не менше 28 діб: 10 МПа
Міцність на розтяг при вигині, не менше: через 3 доби: 1 МПа
Міцність на розтяг при вигині, не менше: через 28 діб: 2,5 МПа
Морозостійкість не менше 50 циклів

 

Тип плиткиРозмір плитки, смШирина шва, ммНеобхідна кількість, кг/м2
Дрібна мозаїка 2x2 1,5-2 близько 0,5
Середня мозаїка 5x5 3 близько 0,7
Плитка облицювальна 10 х 10 2 близько 0,4
Плитка облицювальна 15 х 15 3 близько 0,4
Плитка облицювальна 10 х 20 3 близько 0,4

ДСТУ-П Б В.2.7-126:2006 група Ц.1.РШ1.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність суміші Ceresit CE 33 супер вказаним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання суміші, а також за її застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика