Каталог

Виробники

Еластичний водостійкий кольоровий шов до 5 мм. Ceresit CE 40 aquastatic

Еластичний водостійкий кольоровий шов до 5 мм. Ceresit CE 40 aquastatic

Ціна, залежно від кольору, уточнюйте у менеджера.

Докладніше


430,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Суміш Ceresit CE 40 призначений для затирання швів керамічних, скляних облицювань, а також облицювань зі штучного та природного каменю у тому числі мармуру при роботах на горизонтальних та вертикальних поверхнях. Завдяки високому ступеню гідрофобності затирання (ефект aquastatic) краплі води скочуються з поверхні, не проникаючи у її структуру. Ця властивість уможливлює використання затірки в місцях, схильних до інтенсивного періодичного впливу води (душові, ванні кімнати, кухні, басейни всередині будівель та ін.). Затирання може застосовуватися під час виконання внутрішніх та зовнішніх робіт. Ефективна в облицюваннях, що виконуються на деформованих основах: підлоги, що обігріваються, стружкові і гіпсокартонні плити.

Деформаційні шви в облицюваннях та місця примикання сантехнічного обладнання до облицювання необхідно заповнити герметиком Ceresit CS 25 .

Підготовка основи

Торці плиток слід очистити від забруднень. Затирання швів слід проводити після затвердіння і висихання розчинної суміші, на яку укладена плитка. Перевірте заздалегідь, чи не забруднює суміш Ceresit CE 40 лицьову поверхню облицювальної плитки.

Виконання робіт

Суху суміш зачинити чистою водою (температура від +15 до + 20 ° С) з розрахунку 0,30-0,32 л води на 1 кг сухої суміші і перемішати до однорідної маси без грудок з обов'язковим використанням низькооборотного дриля із насадкою. Потім розчинну суміш витримати 5 хвилин|мінути| і повторно перемішати. Не використовуйте іржаві ємності та інструменти.

Розчин наноситься на поверхню плиток гумовою теркою або шпателем.

Приблизно через 15 хвилин надлишок матеріалу збирається вологою, добре віджатою губкою, що часто споліскується у воді. Висохлий наліт видаляється з плиток сухою ганчіркою. Пересування по облицюванню можливе через 24 години після затирання швів. Перший контакт із водою можливий через 24 години. Протягом перших 5 днів після затирання швів для чищення застосовується лише чиста вода, без будь-яких засобів для чищення. Шов досягає повної гідрофобності (стійкості до проникнення води) через 5 днів після затирання швів.

Примітка

Роботи слід проводити в сухих умовах, при температурі повітря та основи від +5 до +25°С. Всі дані правильні при температурі +20°С та відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час висихання, схоплювання та затвердіння розчинної суміші може змінитися. Занадто інтенсивне затирання шва може призвести до утворення шорсткості на поверхні. Інтенсивне промивання швів великою кількістю води сприяє зниженню ефекту водостійкості. Інтенсивне зволоження основи під облицюванням, різне дозування води та неоднорідні умови висихання можуть призвести до різниці у відтінках шва. Не використовуйте засоби для чищення, що мають інтенсивний колір.

Суміш Ceresit CE 40 містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі слід берегти очі та шкіру. У разі потрапляння в очі слід рясно промити їх водою та звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації

Свіжі шви слід берегти від дощу, роси та зниження температури нижче +5°С до їх повного затвердіння та висихання.

Для отримання однорідної за кольором поверхні рекомендується при роботі на великих площах використовувати суміш однієї партії (зазначеної на упаковці).

Для затирання облицювань, не зазначених у цьому технічному описі, слід самостійно провести пробні випробування або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці, в сухих приміщеннях 18 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

Упаковка

Пластикові відра по 2 та 5 кг.

Технічні характеристики

Склад: суміш цементів з мінеральними наповнювачами та полімерними модифікаторами
Насипна щільність: близько 1,1 кг/дм
Пропорції змішування: 0,60-0,64 л води на 2 кг
Межа міцності на стиск: через 3 доби: 3,5 МПа
Межа міцності на стиск: через 28 діб: 12 МПа
Межа міцності на розтяг при вигині: через 3 доби: 1,5 МПа
Межа міцності на розтяг при вигині: через 28 діб: 3,5 МПа
Тріщиностійкість: відсутність тріщин у шарі завтовшки, що дорівнює максимально рекомендованій ширині шва
Коефіцієнт водопоглинання 1,5 кг/(м2год0,5)
Усадка: не більше 1,5 мм/м
Морозостійкість: не менше 75 циклів
Час використання: до 2 год
Температура застосування: від +5 до +25°С
Технологічне пересування: через 24 год
Стійкість до температур: від -30 до +70°С

Орієнтовна витрата при типовій товщині плитки

Тип плиткиРозмір плитки, смШирина шва, ммНеобхідна кількість, кг/м2
Дрібна мозаїка 2x2 1,5-2 близько 0,6
Середня мозаїка 5x5 3 близько 0,7
Плитка облицювальна 10 х 10 2 близько 0,4
Плитка облицювальна 15 х 15 3 близько 0,4
Плитка облицювальна 10 х 20 3 близько 0,4

ДСТУ П Б В.2.7-126:2006, група Ц.1.РШ3.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність суміші Ceresit CE 40 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання суміші, а також за її застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика