Каталог

Виробники

Епоксидно-цементний шов Ceresit CE 44

Епоксидно-цементний шов Ceresit CE 44


1 865,76 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Двокомпонентна епоксидно-цементна суміш для затирання швів між облицювальними плитками всередині та зовні будівель (ширина швів від 2 до 12 мм)

Властивості

  • висока адгезія
  • водостійка
  • хімічно стійка
  • високоміцна
  • морозостійка
  • зручна та проста у застосуванні
  • екологічно безпечна

Область застосування

Суміш Ceresit CE 44 призначений для заповнення швів між плитками з дуже міцною та гладкою поверхнею (мозаїка, скло та фарфор, глазуровані поверхні та ін.) усередині та зовні будівель.

Застосовується для затирання швів облицювання стін та підлоги, схильних до хімічних впливів — лабораторії, колектори для очищення стічних вод, ванні та басейни, у тому числі з підвищеною концентрацією солі, приміщення для виробництва напоїв та ін. Може застосовуватися для затирання швів облицювання балконів та терас.

Підготовка основи

Шви перед затиранням повинні бути очищені від пилу, бруду, клею та ін. речовин, що зменшують адгезію розчину до торців плитки та основи. Глибина міжплиткових швів має бути однаковою, а товщина шару затирання — не менше товщини облицювальної плитки. Затирання швів можна починати тільки після закінчення терміну твердіння розчинної суміші, на яку укладена плитка.

Виконання робіт

Ceresit CE 44 складається з двох компонентів: затверджувача (компонент В) та наповнювача (компонент А). Компонент необхідно ввести в компонент А і інтенсивно перемішати за допомогою низькообертового дриля з насадкою або мішалки до отримання однорідної маси без грудок.

При укладанні розчину шпателем та роботі на горизонтальних поверхнях у нього на стадії перемішування для покращення технологічних властивостей можна додатково ввести невелику кількість води (максимум 50 мл на 5 кг розчину).

Робочий склад необхідно використовувати протягом 45 хвилин.

Приготовлену мастику за допомогою гумового шпателя або терки наносять на облицювання та рівномірно вдавлюють мастику у шви. Надлишок мастики збирають із поверхні і знову використовують для заповнення швів. Залишки затирання з плитки видаляють відразу після укладання або не пізніше ніж через 30 хв. Очищення поверхні облицювання проводиться за допомогою губки та невеликої кількості води обережними рухами. Потім поверхня облицювання повторно очищається від мастики вологою чистою губкою. За нормальних кліматичних умов експлуатація облицювання допускається через 1 добу, а через 28 діб досягається стійкість до хімічної дії.

Примітка

Роботи слід виконувати при температурі основи від +10°С до +30°С. Всі викладені вище рекомендації ефективні при температурі +20°С і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час схоплювання та твердіння розчинної суміші може змінитися. Суміш Ceresit CE 44 містить епоксидну смолу та цемент і в момент гідратації настає лужна реакція, тому під час роботи необхідно берегти очі та шкіру. У разі потрапляння розчинної суміші в очі негайно промити їх водою та звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації

Для отримання однорідної за кольором поверхні рекомендується при роботі на великих площах використовувати суміш однієї партії, вказаної на упаковці. Для запобігання пересиханню затирання у швах фанеровану поверхню рекомендується протирати вологою губкою.

Для затирання облицювань, не зазначених у цьому технічному описі, слід застосовувати інші суміші або мастики груп Ceresit CE або Ceresit CS. У разі використання матеріалу в умовах, не розглянутих у цьому технічному описі, слід самостійно провести пробні випробування або звернутися за порадою до виробника.

Крім вищезазначеної інформації слід дотримуватися правил безпеки під час роботи з епоксидними смолами.

Термін зберігання

У фірмовій герметичній упаковці в сухих опалювальних приміщеннях 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

Упаковка

Суміш Ceresit CE 44 фасується у двосекційні відра по 10 кг.

Технічні характеристики

Склад: суміш цементів та епоксидної смоли з мінеральними наповнювачами.
Склад для приготування мастики: 6 частин компонента А та 1 частина компонента В
Час використання розчинної суміші: близько 45 хвилин
Технологічне пересування: через 6 годин
Температура основи при застосуванні розчинної суміші: від +10°С до +30°С
Температура експлуатації в сухих умовах від -20°С до +100°С
Температура експлуатації у вологих умовах від -20°С до +40°С
Початок експлуатації: через 24 години
Адгезія до всіх підстав відповідно до сфери застосування: не менше 1,5 МПа
Витрата розчину: від 1,1 до 1,6 кг/м2 (залежно від розміру плитки та ширини шва облицювань)

ТУ У В.2.7-26.6-21685172.002-2002

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність суміші Ceresit CE 44 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, наведених у цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, які не передбачені технічним описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика