Каталог

Виробники

Високоміцний еластичний шов із підвищеною водостійкістю Ceresit CЕ 43 Grand Elit

Високоміцний еластичний шов із підвищеною водостійкістю Ceresit CЕ 43 Grand Elit


171,10 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Суміш Ceresit CE 43 Grand Elit призначений для заповнення швів розміром до 20 мм керамічних, скляних облицювань, а також облицювань зі штучного та натурального каменю (крім мармуру та інших світлих порід) при роботах на вертикальних та горизонтальних поверхнях.

Завдяки підвищеній механічній та хімічній стійкості (Resistant) ефективна при облицюванні на підставах, що зазнають деформації та інтенсивних навантажень, ударів, подряпин, абразивного впливу піску та солі на підлоги (підлоги з підігрівом, тераси, балкони, коридори, , промислові та побутові кухні, гаражні, виробничі та складські приміщення, автомийки, басейни і т. д.). Завдяки високому ступеню гідрофобізації (Aquastatic) затирання краплі води не проникають у її структуру. Ця властивість дозволяє рекомендувати Ceresit CE 43 Grand Elit для заповнення швів, що зазнають тривалої дії води (ванні кімнати, душові на виробництві, лікувальні заклади, ділянки навколо басейну, резервуари з водою).

Підвищена мікробіологічна стійкість (MicroProtect) запобігає появі плісняви та грибка та забезпечує довготривалу стабільність кольору.

Підготовка основи

Шви перед затиркою повинні бути очищені від пилу, бруду, клею та інших речовин, що зменшують адгезію розчину до торців плитки та основи. Глибина міжплиткових швів має бути однаковою, а товщина шару затирання – не менше товщини облицювальної плитки. Затирання швів можна починати тільки після закінчення терміну твердіння розчинної суміші, на яку укладена плитка.

Виконання робіт

Суху суміш зачинити чистою водою (температура води від +15°C до +20°C) і перемішати до отримання однорідної маси без грудок з обов'язковим використанням дриля з насадкою. Витримати суміш розчину 3 хвилини, після чого знову перемішати. Використання розчинної суміші можливе протягом 1 години.

Перший контакт із водою можливий через 24 години. Протягом перших 5 днів після затирання швів для очищення використовують лише чисту воду, без миючих засобів.

Заповнення швів між плитками підлоги. Розчинну суміш напіврідкої консистенції за допомогою гумового шпателя або терки нанести на облицювання і рівномірно розподілити по всій поверхні, одночасно вдавлюючи в шви. Надлишок розчинової суміші необхідно зібрати з поверхні та знову використовувати для заповнення ним швів. Надлишок матеріалу видалити вологою губкою, що часто споліскується в чистій воді. Висохлий наліт легко видаляється сухою м'якою ганчіркою.

Заповнення швів між плиткою стін. Розчинну суміш пластичної консистенції за допомогою гумового шпателя або терки нанести на облицювання і рівномірно розподілити по всій поверхні, одночасно вдавлюючи в шви. Надлишок розчинової суміші необхідно зібрати з поверхні та знову використовувати для заповнення ним швів. За нормальних кліматичних умов (температура +20 ± 2°С і відносна вологість повітря 55 ± 5%) через 5–10 хвилин розшиту поверхню облицювання необхідно промити вологою губкою, що часто споліскується в чистій воді. Висохлий наліт легко видаляється сухою м'якою ганчіркою.

Заповнення швів цегляної кладки. Розчинною сумішшю напівсухої консистенції заповнюють шви між цеглою, потім розгладжують поверхню металевою кельмою трохи вже ширини шва. Спочатку заповнюють вертикальні шви, потім горизонтальні. Нанесення здійснюють зверху донизу. Надлишки матеріалу видаляють щіткою сухим способом.

Примітка

Роботи слід виконувати в сухих умовах при температурі повітря та основи від +5°С до +30°С. Всі рекомендації ефективні при температурі +20±2°С та відносній вологості повітря 55±5%. В інших умовах час схоплювання та твердіння розчинної суміші може змінитися. Занадто інтенсивне затирання шва може призвести до утворення шорсткості на поверхні. Інтенсивне промивання швів великою кількістю води призводить до зниження ефекту водостійкості. Надмірне зволоження основи під облицюванням, різні дозування води та неоднорідні умови висихання можуть призвести до різниці у відтінках шва. Не використовуйте миючі засоби, які мають інтенсивний колір.

Суміш Ceresit CE 43 Grand Elit містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі необхідно берегти очі та шкіру. У разі потрапляння розчину в очі негайно промити їх водою та звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації

Свіжі шви потрібно берегти від води, роси та зниження температури нижче +5°С до їх повного затвердіння та висихання. Для отримання однорідної за кольором поверхні рекомендується під час роботи на великих площах використовувати суміш однієї партії (зазначеної на упаковці)

Для затирання облицювання не зазначених у цьому технічному описі, слід самостійно провести пробні випробування або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці, в сухих приміщеннях 18 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

Упаковка

Суміш Ceresit СЕ 43 Grand Elit фасується у пластикові відра по 2 кг.

Технічні характеристики

Склад: суміш цементу з мінеральними наповнювачами та модифікатором
Витрата води для приготування розчинної суміші: напіврідка консистенція: 0,27–0,28 л води на 1 кг
0,54–0,56 л води на 2 кг
Витрата води для приготування розчинової суміші: пластична консистенція: 0,24–0,25 л води на 1 кг
0,48–0,5 л води на 2 кг
Витрата води для приготування розчинної суміші: напівсуха суміш: 0,1–0,11 л води на 1 кг
0,2–0,22 л води на 2 кг
Межа міцності на стиск через 28 діб: 15 МПа
Межа міцності на розтяг при вигині через 28 діб: 3,5 МПа
Коефіцієнт водопоглинання: 0,1 кг/м2 год0,5
Усадка: не більше 2мм/м
Морозостійкість: не менше 75 циклів
Час використання: до 60 хвилин
Температура застосування: від +5°C до +30°С
Температура експлуатації: від -30°C до +70°С
Технологічне пересування: через 24 години

Орієнтовна витрата для найбільш поширених розмірів плитки та ширини швів*:

Розмір плитки, смШирина шва, ммВитрата Ceresit СЕ Grand'Elit 43, кг/м2
10 х 10 5 1,2
10 х 20 5 0,6
10 х 20 8 0,9
30 х 30 10 0,8
*Витрата суміші залежить від розмірів плитки та ширини шва

ДСТУ-ПБВ.2.7–126: 2006, група Ц.1.РШ3

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність суміші Ceresit СЕ 43 Grand Elit зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання суміші, а також за її застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика