Каталог

Виробники

Момент «Стяжка»Мом СТЖ

Момент «Стяжка»Мом СТЖ


145,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Властивості
Проста у використанні
Екологічно безпечна
Галузь застосування

Момент «Стяжка» призначена для влаштування стяжок підлоги на жорстких підставах, товщиною шару від 30 мм. Суміш може укладатися по розділовому шару (гідроізоляція, тепло-, звукоізоляція), в даному випадку товщина шару повинна розраховуватися в залежності від жорсткості тепло-, звукоізоляційного матеріалу та ступеня дії механічних навантажень, але мінімальний шар має бути не менше 40 мм. Суміш застосовується для вирівнювання та ремонту існуючих бетонних та цементно-піщаних стяжок. По шару Момент «Стяжка» можуть укладатися суміші, що легко вирівнюються Момент «Рівна підлога», Ceresit CN 69, Thomsit DG.
Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87, СНіП 2.03.13-88 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою та міцною, без видимих руйнувань. Перед застосуванням суміші основу необхідно очистити від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію розчину до основи. Усі неміцні ділянки слід видалити. Тріщини розшити та поглибити механічним шляхом на глибину 1/2 товщини основи та шириною до 5 мм, обробити ґрунтовкою Момент «Грунт» і закласти розчинною сумішшю Момент «Стяжка». Потім основу необхідно загрунтувати повністю ґрунтовкою Момент «Грунт». Момент «Стяжка» по грунтовці повинна проводитися не раніше, ніж через 4 години після її нанесення. При влаштуванні плаваючих стяжок на розподільчому шарі товщина шару повинна бути не менше 40 мм.
Виконання робіт

Суху суміш зачинити чистою водою (температура води від +15 ° C до +20 ° C) з розрахунку: 0,13-0,15 л води на 1 кг сухої суміші. Слід перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькооборотистого дриля з насадкою або за допомогою мішалки. Суху суміш необхідно в міру перемішування поступово додавати у воду. Потім розчинну суміш витримати 5 хвилин|мінути|, після чого знову перемішати. Використання розчинової суміші можливе протягом 60 хвилин після приготування. Приготовлену розчинну суміш укласти на підготовлену основу. Після укладання розчинової суміші необхідно зробити її рівномірний розподіл і вирівнювання за допомогою рейки-правила, напівтерка або ін інструменту. Остаточне вирівнювання та загладжування під облицювання або укладання ковроліну, лінолеуму виконати за допомогою пластикової, пінополістирольної терки або інших інструментів.

При перервах у роботі на понад 60 хвилин інструменти слід промити водою і очистити від розчинної суміші. Затверділий розчин можна видалити лише механічним шляхом. За нормальних кліматичних умов (температура +20±2°C та відносна вологість повітря 55±5%) технологічне пересування поверхнею можливе через 24 години. Шар розчину необхідно оберігати від швидкого висихання та за потребою зволожити методом розпилення води. Керамічну плитку і ковролін можна укладати через 7 діб за умови, що вологість стяжки становить не більше 4%, для лінолеуму не більше 3%.
Примітка

Роботи слід виконувати за температури від +5°C до +30°C. Всі викладені вище рекомендації ефективні при температурі +20±2°C і відносній вологості повітря 55±5%. За інших умов технологічні параметри можуть бути змінені. Момент «Стяжка» містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі необхідно берегти очі та шкіру. У разі потрапляння суміші у вічі негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря.
Рекомендації

На площах понад 30 м2 у стяжках із суміші Момент «Стяжка» необхідно виконувати деформаційні шви. На підставах, що мають такі шви, необхідно провести їх дублювання. Крім вищевикладеної інформації про засоби застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися діючими нормативними документами з влаштування підлог. У разі використання матеріалу в умовах, не розглянутих у цьому технічному описі, слід самостійно провести пробні випробування або звернутися за консультацією до виробника.

У період висихання та схоплювання розчинної суміші її необхідно оберігати від прямих сонячних променів та впливу негативних температур, а під час виконання робіт виключити попадання опадів. Крім вищевикладеної інформації про застосування матеріалу, під час роботи з ним слід керуватися чинними нормативними документами. Застосування матеріалу не становить труднощів за умови дотримання правил, викладених у цьому технічному описі. У разі використання матеріалу в інших умовах необхідно самостійно провести випробування або звернутися за порадою до виробника.
Зберігання

У фірмовому закритому впакуванні, в сухих приміщеннях 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.
Утилізація

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття. Пакування утилізувати як побутові відходи.
Упаковка

Момент "Стяжка" фасується в мішки по 25 кг.
Технічні характеристикиСклад: суміш цементу з мінеральними наповнювачами та органічними добавками
Витрати води для приготування розчинної суміші: 3,25–3,75 л води на 25 кг сухої суміші
Час використання розчинової суміші: до 60 хвилин
Час окоркування розчинової суміші: 10 хвилин
Температура основи: від +5°C до +30°C
Готовність розчину для технологічного пересування: 24 години
Влаштування покриттів з кераміки, лінолеуму, ковроліну: через 7 діб.
Витрата суміші: близько 2,0 кг/м2 на 1 мм товщини шару


* ДСТУ Б В.2.7-126:2011, група Ц.2.СТ1
Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність Моменту «Стяжка» зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. Претензії та рекламації приймає Виробник

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика