Каталог

Виробники

Концентрат для виготовлення швидкоствердних стяжок підлоги Thomsit SE 93

Концентрат для виготовлення швидкоствердних стяжок підлоги Thomsit SE 93


700,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Суміш Thomsit SE 93 призначена для влаштування стяжок підлоги товщиною від 10 до 80 мм, а також використання як вирівнюючого шару за існуючими стяжками. Застосовується для пристрою підлог, що обігріваються, і заливки обігрівальних елементів. При влаштуванні стяжок на міцних підставах товщина шару повинна бути не менше 10 мм. При влаштуванні плаваючих стяжок товщина шару повинна бути не менше 35 мм.

Не дозволяється використання Thomsit SE 93 як остаточне покриття підлоги.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87, СНіП 2.03.13-88 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа має бути сухими міцними без видимих руйнувань. Перед застосуванням розчинної суміші основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію розчину до основи. Усі неміцні ділянки слід видалити. Тріщини розшиваються і поглиблюються механічним шляхом до 5 мм, грунтуються Thomsit R 777 розведеною з водою в пропорції 1:1, і закладаються сумішшю Thomsit SE 93 . Потім вся поверхня покривається шаром грунтовки Thomsit R 777 розведеної з водою в пропорції 1:1, через 6 годин поверхня готова для нанесення розчинної суміші Thomsit SE 93 . При влаштуванні «плаваючих» стяжок по периметру стіни, а також навколо трубопроводів, що проходять через перекриття, влаштовуються деформаційні шви.

Виконання робіт

25 кг сухої суміші змішати в змішувачі зі 100-125 кг заповнювача (пісок, щебінь) фракцією від 0,25 до 8,0 мм і додати 8-12 л. чистої води (температура +15...+20°C). Кількість води регулюється в залежності від вологості наповнювача. Фракційний склад заповнювача розподіляється так:

Фракція (мм)ПісокЩебінь
  0,25 0,5 1,0 2,0 4,0 8,0
% 5-11 13-28 28-42 36-57 61-74 100

Наведений вище склад розрахований на отримання бетонної суміші об'ємом 0,1 м3 та міцністю бетону на стиск не менше 15 Н/мм2 через 24 години. Застосування заповнювача дрібнішої фракції знижує характеристики міцності бетону.

Забороняється змішувати з іншими в'язкими, сполучними та модифікуючими добавками.

Використання розчинної суміші можливе протягом 40 хвилин. Приготовлена розчинна суміш розподіляється на основі за допомогою рейки-правила, планки та ін. інструменту.

Для пристрою стяжок на несучих основах товщина шару повинна бути не менше 10 мм, при цьому приготована розчинна суміш укладається на основу по ще вологому адгезійному шару, дотримуючись методу "мокра на мокре". Для приготування адгезійного шару використовується 1 частина Thomsit SE 93 + 2 частини кварцового піску + 1 частина Thomsit R 766 (розведена водою у співвідношенні 1:1). Розмішувати до стану високої в'язкості. Наносити за допомогою жорсткої щітки або кисті-маковиці.

Для пристрою плаваючих стяжок товщина шару повинна бути не менше 35 мм, при цьому розчинна суміш укладається безпосередньо на щільно укладену фольгу або руберойд.

При перервах у роботі більше ніж на 35 хвилин інструменти слід промити водою та очистити від розчинної суміші. Затверділий розчин можна видалити лише механічним шляхом. За нормальних кліматичних умов (температура +20°С та відносна вологість повітря 60%) через 3 години можливе технологічне пересування поверхнею.

Технічні характеристики

Склад суміш цементів, мінеральних наповнювачів та модифікаторів
Колір сірий
Фізичний стан: порошок
Витрата води для приготування розчинної суміші: 8,5–9,0 л води на 25 кг концентрату та 100 кг заповнювача; 10,0–10,5 л води на 25 кг концентрату та 125 кг заповнювача
Час споживання розчинової суміші (1:4): не менше 30 хвилин
Готовність до укладання покриттів при товщині шару до 35 мм: через 24 години
Міцність на стиск (1:4) через 1 добу: 15 МПа
Міцність на стиск (1:4) через 2 доби: 30 МПа
Міцність на стиск (1:4) через 28 діб: 45 МПа
Міцність на вигин (1:4)  через 28 діб 6 МПа
Температура застосування: від +15°C до +30°C
Витрата розчину: 3,7 кг/м на 1 см товщини шару (1:4), 2,96 кг/м2 на 1 см товщини шару (1:5)

Примітка

Перед укладанням покриттів необхідно провести вимірювання залишкової вологості. Вологість має становити не більше 3%.

Якість заповнювача впливає на технічні характеристики Thomsit SE 93.

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5 до +30°С. Усі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20°З відносної вологості повітря 60%. За інших умов технологічні параметри можуть бути змінені. Суміш Thomsit SE 93 містить цемент і в момент гідратації настає лужна реакція, тому при роботі необхідно берегти очі та шкіру. У разі потрапляння розчинної суміші в очі негайно промити їх водою та звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації

На площах понад 30 м2 у стяжках із суміші Thomsit SE 93 необхідно виконувати деформаційні шви. На підставах таких швів необхідно провести їх дублювання. Крім вищевикладеної інформації про засоби застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися діючими нормативними документами з влаштування підлог. Застосування матеріалу не становить труднощів за умови дотримання правил викладених у цьому технічному описі.

У разі використання матеріалу в інших умовах слід самостійно провести пробні випробування або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці у сухих приміщеннях 6 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

Утилізація

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття. Пакування утилізувати як побутові відходи.

Упаковка

Суміш Thomsit SE 93 фасується в мішки по 25 кг.

Висновок державної санітарно-гігієнічної експертизи
№ 5.10/29710;
Б В.2.7-126:2011, група Ц.1.СТ3.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність продукту Thomsit SE 93 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання продукту, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика