Каталог

Виробники

Ремонтно-відновна крупнозерниста суміш Ceresit CD 22

Ремонтно-відновна крупнозерниста суміш Ceresit CD 22


850,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Розчинна суміш для ремонту бетонних та залізобетонних конструкцій із глибиною пошкоджень 30–100 мм

Властивості

  • тріщиностійка
  • швидкотвердіюча
  • високоміцна
  • гідрофобна
  • паропроникна
  • водостійка
  • морозостійка
  • стійка до дії солей, що розморожують
  • висока адгезія до основ
  • зручна та проста у застосуванні

Область застосування

Суміш Ceresit CD 22 призначена для ремонту та відновлення бетонних та залізобетонних основ, у тому числі об'єктів транспортного будівництва, схильних до впливу навантажень РСС 1, РСС II та РСС III. Ефективна при ремонті сколів, порожнин, раковин, нерівностей та інших дефектів на поверхні залізобетонних та бетонних основ завтовшки від 30 до 100 мм. Не застосовувати для вирівнювання та ремонту основ із легкого бетону.

Ceresit CD 22 є складовим елементом системи відновлення та захисту бетону Ceresit ПЦБ.

Застосовується при виконанні комплексних ремонтів бетонних та залізобетонних конструкцій, викликаних тривалою експлуатацією або руйнуваннями під впливом механічних навантажень та корозійних процесів – монолітні каркасні конструкції, підпірні стінки, резервуари (у тому числі для стічних вод), монолітні конструкції (у тому числі басейни) ), рампи, пандуси, колони, балкони тощо.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою та міцною, без видимих руйнувань. Міцність основи має бути не менше 20 МПа. Перед застосуванням розчинної суміші основу необхідно очистити від речовин, що перешкоджають адгезії, таких як жир, олія, оліфа, мастика. Відшаровані та неміцні ділянки основи видалити механічним шляхом.

Бетонна поверхня повинна бути шорсткою та пористою. Бетонну основу необхідно зволожити чистою водою, уникаючи утворення мокрих плям, після чого на вологу поверхню слід нанести адгезійний шар Ceresit CD 30 . Розчинну суміш Ceresit CD 22 наносять на трохи вологий адгезійний шар, але не раніше, ніж через 30-60 хвилин. У разі перевищення зазначеного часу необхідно знову нанести адгезійний шар, попередньо переконавшись, що раніше нанесений шар повністю висох.

При нанесенні Ceresit CD 24 на шар ремонтного розчину Ceresit CD 25 поверхню достатньо зволожити.

Виконання робіт

Суху суміш зачинити чистою водою (температура води від +15°C до +20°C) з розрахунку 3,0 ÷ 3,25 л води на 25 кг сухої суміші та інтенсивно перемішати за допомогою низькообертового дриля до отримання однорідної маси без грудок. Потім необхідно почекати 3 хвилини та знову перемішати розчинну суміш. Приготовлену розчинну суміш необхідно використовувати протягом 30 хвилин. Розчинну суміш за допомогою металевого шпателя нанести на вологу основу і рівномірно розподілити по всьому об'єму ділянки конструкції, що відновлюється. Вирівнювання укладеної розчинової суміші Ceresit CD 22 металевим шпателем можна виконувати протягом 10-20 хв, а на великих площах – з використанням віброрейки. Крім того, розчинну суміш Ceresit CD 22 можна наносити способом торкретування. При нанесенні розчину на вертикальну поверхню за один прийом можна нанести шар завтовшки до 35 мм.
У разі нанесення розчину при ремонті в кілька шарів або нанесення розчинної суміші Ceresit CD 25 інтервал не повинен перевищувати 3 години між нанесенням шарів. Надлишок розчинної суміші видаляють із поверхні, інструменти очищають від розчину водою. Затверділий розчин можна видалити лише механічним шляхом. За нормальних кліматичних умов поверхню можна шпаклювати Ceresit CD 24 через два дні, а до нанесення додаткових захисних покриттів (забарвлення акриловою фарбою Ceresit CT 44 або полімерцементною суспензією Ceresit CR 66) можна приступати не раніше ніж через три дні.

Примітка

Суміш містить армуючі мікроволокна, тому досягти рівномірного розподілу в локон в розчинній суміші при замішуванні великої кількості можливо тільки за допомогою низько оборотної електродрилі з насадкою. Ceresit CD 22 містить мікроволокно, тому не підлягає шліфування. Роботи слід виконувати при температурі основи від +5°C до +30°C та відносній вологості нижче 80%. Уникайте швидкого висихання розчину під впливом сонячних променів і протягів, а також необхідно оберігати свіжоукладені розчинні шари від дощу до повного висихання.

Всі викладені вище рекомендації ефективні при температурі +20°C і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час схоплювання та твердіння розчинної суміші може змінюватись.

Забороняється змішувати з іншими в'язкими, сполучними та модифікуючими добавками.

Суміш Ceresit CD 22 містить цемент і в момент гідратації настає лужна реакція, тому при роботі необхідно берегти очі та шкіру. У випадку попадання розчинної суміші в очі негайно промити їх водою і звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації

Для приготування розчинної суміші використовувати електродриль з оборотами не більше 400 об./хв, щоб уникнути аерації розчинної суміші. У період висихання та схоплювання розчинної суміші, її необхідно оберігати від прямих сонячних променів та впливу негативних температур, а під час виконання робіт виключити попадання дощу та снігу. Крім вищевикладеної інформації про застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними нормативними документами та Типовою технологічною картою на відновлення та захист бетонних та залізобетонних конструкцій. Застосування матеріалу не становить труднощів за умови дотримання правил, викладених у цьому технічному описі. У разі використання матеріалу в інших умовах необхідно самостійно провести пробні нанесення або звернутися за консультацією до виробника.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці в сухих приміщеннях 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

Упаковка

Суміш Ceresit CD 22 фасується в мішки по 25 кг.

Технічні характеристики

Склад: цемент з мінеральними наповнювачами, органічними добавками та армуючими волокнами
Колір: сірий
Розмір зерна: 0,063 ÷ 8,0 мм
Витрата води для приготування розчинної суміші: 3,0 ÷ 3,2 л води на 25 кг суміші
Життєздатність розчинної суміші: близько 30 хвилин
Температура застосування розчинної суміші: від +5°С до +30°С
Температура експлуатації: від -50°С до +70°С
Адгезія розчину до бетонних основ через 28 днів: не менше 2,0 МПа
Усадка: менше 0,8 мм/м
Міцність на стиснення:  
через 2 доби не менше 20 МПа
через 7 діб не менше 40 МПа
через 28 діб не менше 45 МПа
Міцність на вигин:  
через 2 доби не менше 5,0 МПа
через 7 діб не менше 7,5 МПа
через 28 діб не менше 8,5 МПа
Морозостійкість циклів: не менше 300
Усадка: менше 0,8 мм/м
Модуль пружності: більше 18 000 МПа
Витрата розчину: 2 кг/м2 на 1 мм товщини шару

ДСТУ - П Б В. 2. 7 - 126: 2006, група Ц.1. РМ1

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність суміші Ceresit CD 22 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, наведених у даному технічному описі та Типовій технологічній карті на відновлення та захист бетонних та залізобетонних конструкцій. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, які не передбачені технічним описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика