Каталог

Виробники

Полімерцементна шпаклівка Ceresit CD 24

Полімерцементна шпаклівка Ceresit CD 24

Ціни уточнюйте у менеджера

Докладніше


1 058,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Розчинна суміш для ремонту та підготовки бетонних та залізобетонних основ під обробку

Властивості

 • високоміцна
 • тріщиностійка
 • швидкотвердіюча
 • гідрофобна
 • паропроникна
 • морозостійка
 • стійка до впливу розморожуючих солей
 • висока адгезія до основ
 • армована мікроволокнами
 • зручна та проста у застосуванні
 • екологічно чиста

Область застосування

Сумішка Ceresit CD 24 призначена для ремонту та підготовки під обробку залізобетонних та бетонних основ, у тому числі об'єктів транспортного будівництва, схильних до впливу навантажень РСС I, РСС II та РСС III. Ефективна при ремонті тріщин, раковин, каверн та інших локальних дефектів на поверхні залізобетонних та бетонних основ завтовшки до 5 мм. Не застосовувати для вирівнювання та ремонту основ з легкого бетону.

Ceresit CD 24 є складовим елементом системи відновлення та захисту бетону Ceresit ПЦБ.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою та міцною, без видимих руйнувань. Міцність основи має бути не менше 20 МПа. Перед застосуванням розчинної суміші основу необхідно очистити від речовин, що перешкоджають адгезії, таких як жир, олія, оліфа, мастика та інших зменшують зчеплення з основою. Відшаровані і неміцні ділянки поверхні основи видалити механічним шляхом. Бетонна поверхня має бути шорсткою та пористою.

Бетонну основу необхідно зволожити чистою водою, уникаючи утворення мокрих плям, після чого на вологу поверхню слід нанести адгезійний шар Ceresit CD 30 .

Полімерцементну шпаклівку Ceresit CD 24 наносять на вологий адгезійний шар, але не раніше, ніж через 30-60 хв. У разі перевищення зазначеного часу необхідно знову нанести адгезійний шар, попередньо переконавшись, що раніше нанесений шар повністю висох. При нанесенні Ceresit CD 24 на шар ремонтного розчину Ceresit CD 22 або Ceresit CD 25 поверхню достатньо зволожити.

Виконання робіт

Суху суміш зачинити чистою водою (температура води від +15 до +20°С) з розрахунку 5 л води на 25 кг сухої суміші та інтенсивно перемішати за допомогою низькообертового дриля до отримання однорідної маси без грудок. Потім необхідно почекати 3 хвилини та знову перемішати розчинну суміш. Приготовлену суміш необхідно виробити протягом 45 хвилин.

Розчинну суміш за допомогою металевого шпателя нанести на вологу основу і рівномірно розподілити по всьому об'єму ділянки конструкції, що відновлюється. Надлишок розчинної суміші видаляють, очищають інструмент від розчину водою. Затверділий розчин можна видалити лише механічним шляхом.

За нормальних кліматичних умов до фарбування або нанесення декоративних покриттів (що не містять гіпс) можна приступати через 3 доби.

Примітка

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5°C до +30°C і відносній вологості повітря 50%. . Всі викладені вище рекомендації ефективні при температурі +20°C і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час схоплювання та твердіння розчинної суміші може змінитися. Забороняється змішувати з іншими в'язкими, сполучними та модифікуючими добавками.

Суміш Ceresit CD 24 містить цемент і в момент гідратації настає лужна реакція, тому при роботі необхідно берегти очі та шкіру. У разі потрапляння розчинної суміші в очі негайно промити їх водою та звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації

Для приготування розчинної суміші використовувати дриль з оборотами не більше 600 об/хв з метою уникнення аерації розчинної суміші.

У період висихання та схоплювання розчинної суміші її необхідно оберігати від прямих сонячних променів та впливу негативних температур, а під час виконання робіт виключити попадання дощу чи снігу. Крім вищевикладеної інформації про застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися діючими нормативними документами та Типовою технологічною картою на відновлення та захист бетонних та залізобетонних конструкцій. У разі використання матеріалу в інших умовах необхідно самостійно провести випробування або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці в сухих приміщеннях 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

Упаковка

Суміш Ceresit CD 24 фасується в мішки по 25 кг.

Технічні характеристики

Склад: цемент із натуральними мінеральними наповнювачами та органічними добавками
Колір: сірий
Розмір зерна:  0,5 мм
Насипна щільність: 1,45 кг/дм3
Витрата води для приготування розчинної суміші:

 

 

5,0 л води
на 25 кг сухої суміші

Життєздатність суміші близько 45 хвилин
Температура застосування розчинної суміші: від +5°С до +30°С
Температура експлуатації: від -50°С до +70°С
Адгезія розчину до бетонних основ: не менше 2,0 МПа
Міцність на стиск через 2 доби не менше 11 Н/мм2
Міцність на стиск через 7 діб не менше 22 Н/мм2
Міцність на стиск через 28 діб не менше 30 Н/мм2
Міцність на вигин через 2 доби не менше 4,5 Н/мм2
Міцність на вигин через 7 діб не менше 6,5 Н/мм2
Міцність на вигин через 28 діб не менше 7,5 Н/мм2
Морозостійкість циклів: не менше 300
Усадка: менше 1,2 мм/м
Витрата розчинної суміші (ремонт тріщин штукатуркою) 2,2 кг/дм3
1,5 кг/м2 на 1 мм
товщини шару

ДСТУ П Б В. 2. 7 – 126: 2006, група Ц.1.РМ2

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність суміші Ceresit CD 24 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, наведених у даному технічному описі та Типовій технологічній карті на відновлення та захист бетонних та залізобетонних конструкцій. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених технічним описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика