Каталог

Виробники

Клеюча суміш Ceresit CM 12 Gres

Клеюча суміш Ceresit CM 12 Gres

Ceresit CM 12 – клей для приклеювання  підлогових керамічних плит  а також плит з керамограніту (на горизонтальних поверхнях), для внутрішніх робіт.

Ціна грн; 113,35 дрібний опт до 10 шт.

Докладніше


268,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Клей Ceresit CM 12 – кращий клей для плитки, керамічних плит для підлоги, а також плит з керамограніту (на горизонтальних поверхнях), для внутрішніх робіт.

Клей Ceresit CM12 має відмінну адгезію, пластичний та зручний у роботі – а також екологічно безпечний.

При підготовці основи, слід звернути увагу на його міцність (також-повинно бути сухим) і відсутність масляних плям (що знижують адгезію клейової суміші), великі нерівності підлоги вирівняти Ceresit CN 178, а також після цього прогрунтувати глибокопроникною грунтовкою Ceresit CT 1 .

Перед використанням суху суміш Ceresit CM 12 зачиняється чистою водою і перемішується міксером на низьких оборотах-до повної однорідності складу(250 мл води на 1 кг суміші), після чого витримати готову суміш близько 5 хв-і знову перемішати. Час використання готової клейової маси Ceresit CM 12-близько двох годин, роботи слід проводити при температурі основи від +5С до +30С. Витрата клею для плитки варіюється в залежності від розмірів плитки: від 2.4кг на м.кв(плитка10Х10см) до - 7.2 кг на м.кв плитка(40Х40см)

Сeresit CM 12 випускається у мішках по 25 кг, термін зберігання -12 місяців від дати виробництва.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика