Каталог

Виробники

Гідроізоляція Express Ceresit CL 51(7кг)

Гідроізоляція Express Ceresit CL 51(7кг)


1 093,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Однокомпонентна мастика для гідроізоляції під плитку. Для гідроізоляції будівельних конструкцій, що експлуатуються у вологому середовищі.

Властивості

  • водонепроникна
  • еластична
  • швидкотвердіюча (укладання облицювальної плитки можливе через 16 годин)
  • приймає деформації під час розкриття тріщин у конструкціях
  • не містить розчинників
  • екологічно безпечна

Область застосування

Гідроізоляційна однокомпонентна мастика Ceresit CL 51 призначена для гідроізоляції стін та підлог приміщень, що експлуатуються у вологому середовищі (ванні кімнати, душові, санвузли та ін. приміщення громадського та промислового призначення) з подальшим оздобленням облицювальної плиткою. Може використовуватися як гідроізоляційний шар у підлогах з підігрівом. Ефективна як клею для наклейки гідроізоляційної стрічки Ceresit CL 52 . Не допускається нанесення на старі керамічні покриття, асфальт або лакофарбові покриття.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою та міцною, очищеною від пилу, напливів, масляних плям та ін. речовин, що зменшують адгезію мастики до поверхні. Тріщини в основі необхідно розшити і закласти сумішами Ceresit, марка суміші підбирається в залежності від стану та призначення конструкції. При гідроізоляції цегляної кладки шви повинні бути заповнені врівень з поверхнею. У всіх випадках перед нанесенням шару гідроізоляції поверхня ґрунтується дисперсією Ceresit: CT 17 . Вологість гіпсових основ має перевищувати 0,5%, а товщина шару штукатурки чи плити мусить бути щонайменше 15 мм. Гідроізольовані поверхні не повинні бути гладкими: гладкі поверхні необхідно затерти і надати структурі шорсткості.

Виконання робіт

Ceresit CL 51 наноситься в нерозбавленому вигляді на поверхню за допомогою валика, пензля або розпилювача. Для забезпечення водонепроникності гідроізольованих конструкцій наноситься в два шари загальною товщиною від 1,0 до 1,5 мм. Другий шар гідроізоляції наноситься через 2 години після нанесення першого шару. Через 16 годин за шаром гідроізоляції можна укладати облицювальні матеріали. При використанні Ceresit CL 51 як клею для стрічки Ceresit CL 52 перший шар наноситься на підготовлену поверхню будівельних конструкцій, потім наклеюється стрічка, після чого по поверхні стрічки із заходом на поверхню будівельних конструкцій наноситься другий шар Ceresit CL 51 .

Примітка

Застосування Ceresit CL 51 можливе в сухих умовах за температури від +5 до +30°С. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +23 ° С та відносній вологості повітря 50%. В інших умовах застосування можливе уповільнення або прискорення затвердіння Ceresit CL 51 . Не допускається гідроізоляція поверхонь з можливим впливом води та хімічних речовин з протилежного боку гідроізольованих конструкцій. Зовнішні поверхні повинні мати ухил не менше ніж 2,5%. При попаданні мастики на шкіру необхідно ретельно промити водою, у разі попадання в очі промити водою та звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації

Окрім вищевикладеної інформації про застосування Ceresit CL 51, необхідно керуватися чинною нормативною документацією щодо влаштування мастичної гідроізоляції. У разі використання матеріалу в умовах, не зазначених у технічному описі, слід самостійно провести випробування або звернутися за порадою до виробника.

Для герметизації плавальних басейнів та інших конструкцій, що піддаються постійному впливу води, необхідно застосовувати інші продукти Ceresit.

Термін зберігання

У фірмовій герметичній упаковці в сухих та прохолодних умовах 18 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

 

Упаковка

Гідроізоляційна однокомпонентна мастика Ceresit CL 51 випускається у відрах по 7 та 14 кг.

Технічні характеристики

Основа: модифікована синтетична смола
Колір: сірий
Щільність: 1,4 кг/л
Час схоплювання 1 шару: близько 2 годин
Час схоплювання 2 шари: близько 3 годин
Температура застосування: від +5 до +30°С
Водонепроникність: непроникна для води плівка
Перекриття тріщин: 0,75 мм
Витрата для двох шарів: 1,4 кг/м2

ТУ У В.2.7-24.3-21685172-006:2009

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність однокомпонентної гідроізоляційної мастики Ceresit CL 51 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика