Каталог

Виробники

CT 54 SILICATE AERO Силікатна лугостійка фарба фасадна

CT 54 SILICATE AERO Силікатна лугостійка фарба фасадна

Паропроникна, лугостійка, гідрофобна, атмосферостійка фасадна фарба для фарбування мінеральних поверхонь усередині та зовні будівель.

Докладніше


2 640,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Ceresit СТ 54 призначена для фарбування мінеральних поверхонь (бетонних, кирпичних, цементно-піщаних, у тому числі раніше пофарбованих водно-дисперсійними або алкідними фарбами) всередині та ззовні будівель та споруд. Рекомендується для фарбування систем фасадної теплоізоляції (з міне-раловатним або пінополістирольним утеплювачем). Вітри-мує інтенсивне, багаторазове миття, може застосовуватися в приміщеннях, де необхідне довговічне, зносостійке фарбувальне покриття (місця загального користування, розважальні центри, сходові клітини, фойє, паркінги, гаражі, офісні приміщення, громадські заклади тощо).

Крім вищевикладеної інформації, під час фарбування слід керуватися чинними нормативними документами. У разі використання фарби в інших умовах необхідно самостійно провести випробування або звернутися за консультацією до виробника. При фарбуванні зовнішніх поверхонь необхідно запобігати дії прямих сонячних променів. Свіжонанесену фарбу протягом 12 годин захищати від дощу.

ВИКОНАННЯ РОБІТФарбу перед застосуванням ретельно перемішати протягом 2 хвилин. Краску наносять будівельною кистью або валиком у дві кулі. Для першої кулі в фарбу рекомендується додати до 10% води від об'єму фарби та ретельно перемішати. Під час нанесення фінішної кулі фарбу розводити не рекомендується. Залежно від температури навколишнього середовища та вологості повітря наступна куля наноситься через 4–6 годин. Переривати або завершувати роботи необхідно в углах або в межах архітектурних елементів поверхні фасу. Не дозволяється використання ємностей та іржавіючих інструментів. Зразу після роботи інструмент промийте водою. Після висихання фарба може бути видалена механічним способом або за допомогою органічних розчинників. ПРИМІТКИ Роботи потрібно виконувати за температури основи від +5 ° С до +30 ° C і відносної вологості повітря не вище 80%. Усі вище-викладені рекомендації ефективні за температури +20±2°С та відносної вологості повітря 55±5%. В інших умовах час ви-сихання фарби може змінитися. Для збереження рівномірності кольору рекомендується тонувати фарбу однієї партії, вказаної на упаковці. За наявності тонованої фарби з різних партій її рекомендується змішати. Час твердіння фарби залежить від вологості та температури поверхні та повітря. Зберігати у місцях, недосяжних для дітей. Під час роботи користуватися захисними рукавичками. Уникати попадання в очі. У разі попадання в очі негайно промийте водою.

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Склад:

дисперсія на основі синтетичних смол Густина:

близько 1,5 кг/л

Температура основи при застосуванні: від +2 до +30 °С

Витрата при однокульовому нанесенні:

- для вбиральних поверхонь: 5-8 м2/л

- для невбирних поверхонь: 9-11 м2/л

Технічні характеристики, наведені в таблиці, довідкові не можуть бути підставою для претензій. Продукція торгової марки Ceresit постійно вдоско-налюється. З цієї причини технічні характеристики можуть бути змінені без попереднього сповіщення. ТУ В.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика