Каталог

Виробники

Структурна акрилова фарба Ceresit CT 40

Структурна акрилова фарба Ceresit CT 40

Ceresit CT 40 - структурна акрилова фарба для зовнішніх та внутрішніх робіт.

Докладніше


1 799,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Ceresit CT 40 – структурна водоемульсійна (акрилова) фарба для зовнішніх та внутрішніх робіт. Фарба Ceresit CT 40 – стійка до стирання, атмосферних впливів, екологічно безпечна та має на виході чіткий структурний вигляд. Підстави для покриття фарбою Ceresit CT 40 можуть бути як цегла, бетон, цементно-піщані, гіпсові та мінеральні штукатурки, так і полістирольні, ДВП та ДСП плити. В основному, структурна фарба Ceresit CT 40, зарекомендувала себе чудове фінішне покриття фасадів у системах теплоізоляції пінопластом.

При використанні акрилової структурної фарби Ceresit CT 40, температура основи повинна бути від +5С до +30, забороняється наносити на ділянки, що сильно нагріваються (при фарбуванні фасадів – безпосередньо під сонячними прямими променями). До повного висихання (24 години при температурі +20 С та вологості близько 60 відсотків), на фарбу Ceresit CT 40 не повинні потрапляти атмосферні опади.

Перед нанесенням стуктурної фарби Ceresit CT 40, поверхню слід очистити від пилу, м'ясних плям і старої фарби, нерівності основи вирівняти шпаклівкою Ceresit CT 29, зашкурити і для більшої адгезії прогрунтувати грунтовкою Ceresit CT 17 супер. Основи з пористого бетону вирівнюються сумішшю Ceresit CT 21 і також грунтуються Ceresit CT 17 супер-фарбування можливе через 72 години. Ceresit CT 40 структурним поролоновим або повстяним валиком в один шар

Дуже важливий момент, який треба врахувати – при фарбуванні Ceresit CT 40 на великих та однорідних поверхнях, для збереження ідентичності кольору, використовується акрилова структурна фарба Ceresit CT 40 з однієї партії виробника (зазначено на упаковці).

Фарба структурна Ceresit CT 40 фасується у відрах по 10 л., витрата - близько 0,5 л. на м.кв.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика