Каталог

Виробники

Клей Master-Супер для систем утеплення ППС та МВ, 25кг.

Клей Master-Супер для систем утеплення ППС та МВ, 25кг.

Майстер Супер – клеюча суміш на основі цементно піщаної суміші для приклеювання пінополістиролу та створення армуючого шару в системах утеплення «мокрим способом», а також для облицювання стін та підлог керамічною плиткою всередині та зовні будівель.

Докладніше

Розпродаж Розпродаж!
185,00 грн

519


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Майстер Супер-універсальна клеюча суміш призначена для приклеювання пінопласту, мінеральної вати та з подальшим нанесенням армуючого шару в системі теплоізоляції стін фасаду мокрим методом.

Клей для пінопласту Майстер Супер має відмінну паропроникність, має хорошу морозостійкість, армовану мікроволокнами, це чистий і безпечний матеріал для вас і ваших тварин, має відмінну адгезію що робить його зручним і легким у використанні.

Під час використання клею температура основи повинна бути +5 до +40, для більш низьких температур застосовується Майстер Супер Зима.

Після приготування суміші необхідно витримати 5-10 хвилин і знову перемішати міксером на низьких обертах. Готову суміш потрібно використовувати протягом 2 годин не більше.

Фасується клей для мінвати Майстер Супер у мішки по 25кг. Витрата на приклеювання пінополістиролу -6кгм.кв, на приклеювання мінеральної вати -6кгм.кв та на армування -6кгм.кв

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика