Каталог

Виробники

Майстер Армір клей еластичний унів.(армування ППС), 25 кг.

Майстер Армір клей еластичний унів.(армування ППС), 25 кг.

Майстер Армір – еластична суміш, що клеїть, для приклеювання та створення армуючого шару в системах утеплення фасадів «мокрим способом» з використанням пінополістиролу.

Докладніше

Розпродаж Розпродаж!
170,00 грн

519


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Майстер Армір – еластична суміш для приклеювання та створення армуючого шару в системах утеплення фасадів «мокрим способом» з використанням пінополістиролу.

Характеризується відмінною адгезією, паропроникністю, морозостійкістю, армована мікроволокном, зручна у використанні (пластична), екологічно безпечна.

Температура основи під час використання Майстер Армір має бути від +5 до +40С. Основу треба очистити від пилу і масляних плям, що знижують адгезію, потім прогрунтувати глибоко проникаючою ґрунтовкою Майстер. Суху суміш зачинити чистою водою і розмішати на низьких обертах міксером, витримати 5 хвилин-і знову розмішати - готовий заміс можна використовувати протягом 2 годин.

Майстер Армір фасується у мішках по 25 кг.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика