Каталог

Виробники

Thomsit DG Самовирівнююча гіпсово-цементна суміш

Thomsit DG Самовирівнююча гіпсово-цементна суміш


612,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

(товщина шару від 3 до 30 мм)

Властивості Thomsit DG

  • Висока адгезія до основи
  • Швидкий набір міцності (технологічне пересування можливе через 8 годин)
  • Придатна для машинного нанесення
  • Витримує навантаження від крісел на роликах
  • Придатна для безшовної підлоги з підігрівом
  • Низька усадка

Область застосування Thomsit DG

Самовірівнювальна суміш Thomsit DG призначена для вирівнювання бетонних, цементно-піщаних, ангідритових та асфальтових основ підлоги, в т.ч. обігріваються. Застосовується під укладання підлогових покриттів у сухих внутрішніх приміщеннях. Товщина шару вирівнюючої маси Thomsit DG, що наноситься за один прохід, повинна становити від 3 до 30 мм.

При нанесенні шару товщиною 30–80 мм слід використовувати суміш Thomsit DG з додаванням сухого фракційного (≤1мм) піску (до 30%).

Суміш Thomsit DG не придатний для влаштування промислових підлог.

Підготовка основи Thomsit DG

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87, СНіП 2.03.13-88 та ДБН В.2.6-22-2001.

Підстава повинна мати достатню міцність, бути щільною, чистою і сухою, без видимих руйнувань.

Підставу необхідно ретельно очистити від пилу, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію суміші до основи.

Великі нерівності та ділянки поверхні, які неможливо очистити від жирів, олій та бітумних речовин, а також вивітряні та неміцні, в т.ч. ділянки, покриті цементним молоком, слід видалити механічним шляхом.

Тріщини в основі потрібно розшити на глибину і ширину до 5 мм і закласти ремонтною сумішшю Thomsit RS 88 .

Міцнісні характеристики основи повинні бути не нижчими, ніж у розчину Thomsit DG. Вік стяжок з бетону має бути не менше 3 місяців, а з цементно-піщаних розчинів – не менше 28 діб.

Всмоктуючий (пористий) основу необхідно обробити грунтовкою Thomsit R 777 . На бетонну основу грунтовку наносять у нерозбавленому вигляді. На інші підстави її завдають, розбавляючи водою у співвідношенні 1:1.

Непоглинаюча і гладка основа потрібно обробити грунтовкою Thomsit R 766, розведеною водою в пропорції 1:1.

Ангідритова основа слід ретельно вичистити, прошліфувати та обробити грунтовкою Thomsit R 777.

Асфальтобетонне та інші чутливі до органічних розчинників основи обробляють ґрунтовкою Thomsit R 766 . Суміш, що вирівнює, на них укладають шаром не менше 5 мм.

Перед нанесенням вирівнюючої маси ґрунтовка повинна повністю висохнути.

Виконання робіт Thomsit DG

Суху суміш зачиняють точно відміреною кількістю чистої холодної води (від +15°C до +20°С) з розрахунку 4,25–5,0 л води на 25 кг сухої суміші.

Суху суміш поступово вводять у воду і перемішують до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькооборотної мішалки (швидкість обертання не більше 600 об/хв). Потім роблять технологічну перерву близько 3 хвилин для розчинення органічних добавок і знову перемішують. Передозування води замішування знижує механічну міцність розчину і призводить до розшаровування суміші! Приготовлена суміш повинна бути витрачена протягом 45 хвилин з моменту замішування.Суміш виливають на основу і розподіляють по площі за допомогою жорсткого віника, гумової планки, зубчастого шпателя або під. інструмент. Для видалення бульбашок повітря поверхню свіжоукладеної суміші рекомендується прокатати голковим валиком. Для подачі суміші можна використовувати поршневий або шнековий насос.

Thomsit DG добре розтікається, має щільну структуру і вимагає обов'язкового шліфування поверхні перед укладанням покриттів із застосуванням відповідного клею Thomsit.

До укладання покриття на шар вирівнюючої маси можна приступати через 24 години при товщині шару до 5 мм, через 48 годин при товщині шару від 5 мм до 10 мм і через 7 діб при товщині шару від 10 мм до 30 мм.

>

При перервах у роботі більше 20 хвилин інструменти слід промивати водою. Розчин, що схопився, можна видалити тільки механічним способом.

Технічні характеристики Thomsit DG

Склад гіпсово-цементна суміш з мінеральними заповнювачами та органічними добавками
Максимальна фракція зерна наповнювача 0,60 мм
Колір сірий
Фізичний стан порошок
Кількість води замішування 4,25–5,0 л на 25 кг сухої суміші
Час споживання близько 45 хвилин
Готовність до технологічного пересування через 8 годин
Можливість укладання покриттів
при шарі від 3 до 5 мм через 24 години
при шарі від 5 до 10 мм через 48 годин
при шарі від 10 до 30 мм через 7 діб
Використання стільців на роликах допускається (при товщині шару не менше 3 мм)
Температура застосування від +5 до +30°С
Міцність при стисканні, не менше
через 1 добу 9,5 МПа
через 7 діб 14,5 МПа
через 28 діб 25,0 МПа
Міцність при згинанні не менше (через 28 діб): 5,0 МПа
Адгезія до бетонної основи (повітряно-сухе середовище), не менше 1,0 МПа
Усадка не більше 1,0 мм/м
Витрата сухої суміші Thomsit DG бл. 1,8 кг/м2 на 1 мм товщини шару

ДСТУ Б В.2.7-126:2011, група Г.2.ПР2.

Примітка

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5°C до +30°C. Усі показники якості та рекомендації, викладені у технічному описі, правильні при температурі навколишнього середовища +23°C та відносній вологості повітря 50%. В інших умовах можлива зміна термінів схоплювання, набору міцності та висихання матеріалу.

У період схоплювання та набору початкової міцності розчин необхідно оберігати від пересихання (забезпечити відсутність протягів, місцевого перегріву, попадання прямих сонячних променів тощо). Деформаційні шви, що є в основі, слід повторити у вирівнювальному шарі.

Thomsit DG не можна змішувати з іншими сухими сумішами, клеями, полімерними дисперсіями та іншими речовинами!

При влаштуванні підлог з підігрівом температура основи, а також температура та вологість повітря в приміщенні повинні відповідати заданим умовам застосування розчинної суміші. Підлога не повинна підігріватися щонайменше два дні після укладання розчинної суміші.

Підексплуатаційний підігрів повинен проводитися в наступному порядку: температура нагрівання повинна підвищуватися щодня на 5 °C, але не вище +35 °C. Підігрів відключають перед укладанням покриття підлоги. У холодну погоду поточна температура повинна знижуватися щодня на 5 °C до досягнення температури +15–18 °C і не повинна змінюватися щонайменше 3 дні після укладання покриття.

Після цього температура нагрівання повинна підвищуватись щодня на 5 °C до встановленої температури підігріву підлоги. Перед укладанням покриттів на підлогу з підігрівом підігрів повинен працювати протягом 10 днів. Перед укладанням вимкнути підігрів, взимку встановити режим підігріву половинної потужності (температура підлоги +20 °C). Через 72 години після укладання покриття нагрівання можна включити на робочу потужність.

Початі мішки знову щільно закривати.

Не висипати в каналізацію!

Не використовувати на дуже сирих поверхнях та зовні!

Thomsit DG містить цемент і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому при роботі з нею необхідно захищати очі та шкіру. У разі попадання суміші в очі слід промити їх водою та звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації Thomsit DG

Крім вищезазначеної інформації про способи застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися загальними інструкціями щодо роботи з цементними матеріалами. Виробник не несе відповідальності за недотримання технології при роботі з матеріалом, а також за його застосування з метою та умовами, не передбаченими цим технічним описом. При сумніві у правильності конкретного способу застосування матеріалу слід випробувати його самостійно або проконсультуватися з виробником.

Зберігання Thomsit DG

У сухих умовах та герметичній упаковці – не більше 6 місяців від дати виготовлення.

Утилізація Thomsit DG

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття. Пакування утилізується як побутові відходи

Упаковка Thomsit DG

Суміш Thomsit DG поставляється у паперових мішках по 25 кг.

Гарантії виробника Thomsit DG

Виробник гарантує відповідність суміші Thomsit DG зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання розчинової суміші, а також за її застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом.

З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика