Каталог

Виробники

Ремонтна суміш швидкотвердіюча Thomsit RS 88

Ремонтна суміш швидкотвердіюча Thomsit RS 88


1 110,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Товщина шару 1-100 мм

Властивості

 • Швидкотвердіюча (технологічне пересування можливе через 60 хвилин)
 • Не створює великих внутрішніх напруг під час твердіння
 • Висока адгезія до основи
 • Високоміцна
 • Зручна та проста у застосуванні
 • Придатна для підлог з підігрівом
 • Застосовується лише для внутрішніх робіт
 • Не рекомендується використовувати як покриття підлоги

Область застосування

Сумішка Thomsit RS 88 призначена:

 • для термінового ремонту (закладення тріщин, вибоїн, раковин тощо) на горизонтальних та вертикальних основах з бетону, цементно-піщаних розчинів, монолітних стяжок, а також ангідритових основ та основ з асфальтобетону;
 • для ремонту сходових маршів, рамп тощо;
 • для вирівнювання поверхонь основ на невеликих ділянках;
 • для ремонту поверхонь безшовної підлоги з підігрівом.

Товщина шару ремонтної суміші Thomsit RS 88, що наноситься за один робочий прохід, повинна становити від 1 до 10 мм.

При необхідності укладання товстіших шарів у суміш слід додатково ввести 30% кварцового піску (7,5 кг на 25 кг сухої суміші):

 • з максимальним розміром зерен 2 мм при товщині шару від 10 до 30 мм;
 • з максимальним розміром зерен 4 мм при товщині шару понад 30 мм.

При додатковому введенні піску кількість води замішування не збільшує.

Сумішка Thomsit RS 88 не придатна для влаштування покриттів підлоги.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87, СНіП 2.03.13-88 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою та міцною, без видимих руйнувань. Перед застосуванням суміші основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію розчину до основи. Усі нерівності та неміцні ділянки основи, у т. ч. ділянки, покриті цементним «молоком», слід видалити, тріщини в основах розширити механічним шляхом до 5 мм.

Міцнісні характеристики основи повинні бути не нижче, ніж у суміші Thomsit RS 88.

«Вік» стяжок з бетону має бути не менше 3 місяців, а з цементно-піщаних розчинів — не менше 28 діб.

Всмоктуючі (пористі) підстави:

Необхідно обробити ґрунтовкою Thomsit R 777 . На бетонні основи грунтовку наносять у нерозбавленому вигляді, інші підстави — розбавляючи водою у співвідношенні 1:1. Грунтовка повинна добре просохнути, повністю вбратися в поверхню.

Непоглинаючі та гладкі підстави:

Обробити грунтовкою Thomsit R 766 , розведеною водою у пропорції 1:1. .

Ангідритові основи:

Підстава ретельно вичистити, прошліфувати, грунтовно пропилососити та обробити ґрунтовкою Thomsit R 755 або Thomsit R 777.

Асфальтобетонні та інші чутливі до органічного розчинника основи

Асфальтобетонні та інші чутливі до органічного розчинника підстави підлоги обробити ґрунтовкою Thomsit R 76 6.

Виконання робіт

Суху суміш зачинити чистою водою температурою від +15 до +20°С. Кількість води замішування, в розрахунку на 25 сухої суміші, беруть залежно від виду виконуваних робіт:

 • 5,5л — для заповнення раковин, вибоїн та тріщин, у т. ч. на вертикальних поверхнях, ремонту сходів, сходових кліток тощо;
 • 6,0-6,5л - для шпаклювання;
 • 7,0-7,5л - для вирівнювання горизонтальних поверхонь.

Суху суміш поступово вводять у воду і перемішують до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообертового дриля з насадкою або за допомогою мішалки (макс. 600 об./хв). Потім роблять технологічну перерву близько 3-х хвилин для попереднього дозрівання суміші і знову перемішують. Передозування води замішування знижує механічну міцність розчину і призводить до розшарування суміші. Приготовлена суміш повинна бути витрачена протягом 15 хвилин з моменту замішування. У зв'язку з цим рекомендується зачиняти водою не більше 2–3 кг сухої суміші Thomsit RS 88 за один заміс.

Дефекти поверхні (раковини, вибоїни, тріщини тощо) заповнюють ремонтною сумішшю та загладжують гладким шпателем. Для вирівнювання більш великих ділянок горизонтальної поверхні суміш готують більш рідкої консистенції і використовують як масу, що розтікається.

Через 60 хвилин після застосування ремонтної суміші на відремонтовану поверхню можна укладати суміші, що самовирівнюються. Якщо укладання суміші, що самовирівнюється, проводиться через більш тривалий проміжок часу, поверхню слід обробити грунтовкою Thomsit R 777.

Через 24 години після застосування вміст вологи в затверділому розчині Thomsit RS 88 не перевищує 3% і на нього можна укладати покриття для підлоги.

При влаштуванні підлог з підігрівом температура розчинної суміші повинна відповідати температурі основи (близько + 18°С). Через 72 години після укладання суміші, що самовирівнюється, нагрівання можна включити на робочу потужність.

При перервах у роботі понад 15 хвилин інструменти слід промити водою. Застиглий розчин можна видалити лише механічним шляхом.

Примітка

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5 до +30°С. Всі викладені вище рекомендації ефективні при температурі навколишнього середовища +23°С і відносній вологості повітря 50%. В інших умовах час схоплювання та набору міцності може змінитися.

У період схоплювання та набору початкової міцності розчин необхідно оберігати від пересихання (забезпечити відсутність протягів, місцевого перегріву, потрапляння прямих сонячних променів тощо).

Thomsit RS 88 містить цемент, і при взаємодії з водою дає лужну реакцію, тому під час роботи необхідно берегти очі та шкіру. У разі потрапляння розчинної суміші в очі слід негайно промити їх водою та звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації

Крім вищезазначеної інформації про застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними нормативними документами на влаштування та ремонт підлог. Застосування матеріалу не становить труднощів за умови дотримання правил, викладених у цьому технічному описі. У разі використання матеріалу в інших умовах необхідно самостійно провести випробування або звернутися за порадою до виробника.

Технічні характеристики

 

Склад: суміш цементу з мінеральними заповнювачами та органічними добавками
Насипна щільність: 1,4 кг/л
Колір: сірий
Фізичний стан: порошок
рН-значення 12
Витрата води для приготування суміші (з розрахунку на 25 кг сухої суміші):
при заповненні раковин, вибоїн, тріщин тощо: 5,5 л води
під час шпаклювання: 6,0-6,5 л води
при вирівнюванні горизонтальних поверхонь: 7,0-7,5 л води
Час споживання: до 15 хв
Готовність до технологічного пересування: через 60 хв
Готовність до укладання покриттів: через 24 год
Використання в процесі експлуатації механічних впливів від стільців на роликах: допускається при товщині шару не менше 1 мм
Температура застосування: від +5 до +30°С
Міцність при стисканні через 1 добу: близько 13,0 МПа
Міцність при стисканні через 7 діб: близько 20,0 МПа
Міцність при стисканні через 28 діб: близько 25,0 МПа
Міцність при вигині через 28 діб: близько 6,5 МПа
Витрата сухої суміші: 1,5 кг/м2 на 1 мм товщини шару

Висновок державної санітарно-гігієнічної експертизи № 5.10/29710 від 15.08.2002.
Б В.2.7-126:2011, група Ц.1.РМ3.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці в сухих приміщеннях -6 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

Утилізація

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття. Пакування утилізувати як побутові відходи.

Упаковка

Суміш Thomsit RS 88 фасується в паперові мішки по 25 кг.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність Thomsit RS 88 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика