Каталог

Виробники

Епоксидна ґрунтовка для поглинаючих та не поглинаючих основ Thomsit R 755

Епоксидна ґрунтовка для поглинаючих та не поглинаючих основ Thomsit R 755


5 164,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Епоксидна грунтовка Thomsit R 755 призначена для обробки бетонних, цементно-піщаних, асфальтових, магнезіальних (в т. ч. ксилолітових) основ перед нанесенням самовирівнюються мінеральних сумішей Thomsit. Ґрунтовка ефективна при влаштуванні підлог, експлуатація яких здійснюватиметься в умовах підвищених механічних навантажень.

Грунтовка Thomsit R 755 застосовується для блокування капілярної вологості в бетонних та цементно-піщаних основах (наприклад, перед нанесенням вирівнюючих мінеральних сумішей Thomsit). Максимально допустима вологість основ не повинна перевищувати 6% CM.

Грунтовка Thomsit R 755 застосовується також для заповнення тріщин та обробки невбираючих основ (таких як керамічні та кам'яні облицювання, мозаїчний бетон, епоксидні покриття тощо) при укладанні паркету.

Не дозволяється використання грунтовки Thomsit R 755 при можливості тривалої дії вологи з боку основи.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87, СНіП 2.03.13-88 та ДБН В.2.6-22-2001.

Підстава має бути досить міцною, чистою, сухою і без видимих руйнувань.

Вологість основи не повинна перевищувати 6%СМ.

Підставу необхідно ретельно очистити від пилу, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію ґрунтовки до основи.

Дефекти основ (вибоїни, тріщини тощо) необхідно попередньо заповнити ремонтною сумішшю Thomsit RS 88 або композицією Thomsit R 726.

 Бетонні основи слід попередньо очистити від цементного молока (наприклад, за допомогою сталевих щіток з подальшим знепиленням), а при необхідності піддати фрезеруванню або дробоструминній обробці.

Магнезіальні (в т. ч. ксилолітові), а також асфальтові основи необхідно попередньо піддати дробоструминній обробці. Керамічні, кам'яні облицювання, мозаїчний бетон та інші основи, що не поглинають, рекомендується попередньо відшліфувати.

Виконання робіт

Обидва компоненти Thomsit R 755 поставляються в одній двосекційній упаковці. Для приготування робочої суміші затверджувач (компонент Б) слід ввести в основний розчин (компонент А) у пропорції 4:6 ваг. ) до отримання одноколірної та однорідної маси без грудок.

Життєздатність отриманої суміші сильно залежить від температури самої суміші та навколишнього середовища. Час споживання ґрунтовки в нормальних умовах становить близько 30 хвилин.

Грунтовку слід наносити на основу хутряним валиком з м'яким волоссям (валики із синтетичних матеріалів використовувати не можна).

Відразу після нанесення ґрунтовки оброблену поверхню необхідно рівномірно обсипати чистим прожареним кварцовим піском крупністю 0,3–0,7 мм (витрата піску при цьому має становити не менше 2 кг/м2). Якщо після обсипання піском видно мокрі місця, ці місця слід обсипати піском ще раз. Після затвердіння ґрунтовки слід обмістити обсипану поверхню жорсткою щіткою і пропилососити.

Для блокування капілярної вологості грунтовку наносять на основу за два технологічні проходи хрестоподібно. Другий прохід виконують після затвердіння першого шару. Оброблену поверхню посипають піском лише після нанесення другого шару.

До наступного етапу робіт приступають тільки після затвердіння ґрунтовки. Свіжі залишки ґрунтовки можна видалити за допомогою очищувача Thomsit PRO 40, затверділий матеріал – лише механічним способом.

Технічні характеристики

 

Основа Thomsit R 755 : Комп. А - епоксидна смола, Комп. Б - алкіламіни, ізофорондіамін,
бензиловий спирт
Щільність: Комп. А – бл. 1,1 кг/л, Комп. Б -  бл. 1,0 кг/л
Колір: прозорий жовтий
Фізичний стан: Комп. А - густа в'язка рідина, Комп. Б - рухома рідина
Пропорція змішування: Комп. А – 6 вага. ч., комп. Б - 4 вага. ч.
Життєздатність: бл. 30 хвилин
Час затвердіння: бл. 24 годин
Влагостійкість: вологостійкий
Температура транспортування та зберігання: від -20°C до +50°C
Температура застосування: від +15°C до +35°C
Температура експлуатації: від -20°C до +80°C
Витрата Thomsit R 755 при обробці сухих основ: бл. 300 г/м2 за один робочий прохід
Витрата Thomsit R 755 при блокуванні капілярної вологості в основах: бл. 600 г/м2 за два робочі проходи

Примітка

Грунтовку Thomsit R 755 слід застосовувати при температурі основи та навколишнього середовища від +15°C до +35°C та відносній вологості повітря не вище 75%. Всі викладені вище рекомендації правильні при температурі +20°C і відносній вологості повітря 55%. В інших умовах час затвердіння ґрунтовки може змінитися. Не дозволяється змішувати ґрунтовку Thomsit R 75 5 з іншими речовинами.

При роботі з компонентами ґрунтовки та сумішшю слід дотримуватись відповідних правил та інструкцій безпеки щодо роботи з епоксидними матеріалами. Тримати далеко від вогню. Не курити. Чи не вдихати пари. Забезпечити хорошу вентиляцію у робочому місці. Уникати контакту зі шкірою, застосовуючи для цього захисні рукавички та окуляри. При попаданні ока промити водою та звернутися до лікаря.

Грунтовку слід зберігати у недоступному для дітей місці! Залишки ґрунтовки не можна зливати в каналізацію!

Рекомендації

Крім вищезазначеної інформації про застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними нормативними документами на влаштування та ремонт підлог. Виробник не несе відповідальності за недотримання технології при роботі з матеріалом, а також за його застосування з метою та умовами, не передбаченими цим технічним описом. При сумніві у правильності конкретного способу застосування матеріалу слід випробувати його самостійно або проконсультуватися з виробником.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці, у сухому прохолодному місці – 12 місяців від дня виготовлення. Транспортування та зберігання допускається за температури не нижче -20°C.

Утилізація

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття. Пакування утилізувати як побутові відходи.

Упаковка

 Ґрунтовка Thomsit R 755 упакована у двосекційні відра з білої жерсті по 7 кг.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність продукту Thomsit R 755 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання продукту, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

 

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика