Каталог

Виробники

Багатофункціональна висококонцентрована ґрунтовка Thomsit R 766

Багатофункціональна висококонцентрована ґрунтовка Thomsit R 766


3 689,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Грунтовка Thomsit R 766 призначена для підготовки поверхонь, збільшення міцності зчеплення сумішей, що самовирівнюються з основою, закріплення поверхні основ перед укладанням самовирівнюються сумішей Thomsit. Застосовується з таких підстав:

  • не поглинаючі — керамічні та кам'яні облицювання, дерев'яні та ін. (концентрація ґрунтування 1:1з чистою водою);
  • щільні бетонні поверхні, основи з існуючим шаром клею, асфальто-бетонні покриття (концентрація ґрунтовки 1:1з чистою водою);
  • основи, що вбирають, — цементно-піщані стяжки, ангідридні стяжки (концентрація грунтовки 1:4 з чистою водою).

Магнезіальні (в т.ч. ксилолітові) основи необхідно попередньо піддати дробоструминній обробці і потім нанести епоксидну грунтовку Thomsit R 766. .

Грунтовка Thomsit R 766 не може служити гідроізоляційним шаром.

Грунтовка Thomsit R 766 може застосовуватись для приготування адгезійних шарів.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87, СНіП 2.03.13-88 та ДБН В.2.6-22-2001.

Підстава має бути досить міцною, чистою та сухою, без видимих руйнувань.

Підставу необхідно ретельно очистити від пилу, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію ґрунтовки до основи. Лакофарбові покриття, що неміцно тримаються, необхідно видалити.

Дефекти основ (вибоїни, тріщини тощо) необхідно попередньо заповнити ремонтною сумішшю Thomsit RS 88.

Виконання робіт

Грунтовку Thomsit R 766 розбавити водою 1:1 і рівномірно нанести на основу, що не поглинає, за допомогою кисті або повстяного валика. Не допускати потік!

Для підготовки поверхні поглинаючих основ грунтовку розбавити з чистою водою 1:4. час висихання ґрунтовки в нормальних умовах становить прим. 1:00. для поглинаючих підстав. При обробці поверхні невбираючих основ час висихання ґрунтовки в нормальних умовах становить 4-8 годин.

Інструменти відразу після вживання слід вимити водою. Засохлий матеріал можна видалити нітророзчинником або механічним способом.

Технічні характеристики

Склад водна дисперсія синтетичних смол
Щільність близько 1,05 кг/л
Колір помаранчевий
Фізичний стан рідина
Час висихання на поглинаючих підставах близько 1 год
Час висихання на підставах, що не поглинають від 4 до 8 год
Вологостійкість обмежена
Температура застосування від +15 до +30°С
Температура експлуатації до +50°С
Витрата Thomsit R 766:
Витрата Thomsit R 766, що вбирає основу: близько 200 г/м2 з розрахунку 40 г R 766 + 160 г води
Витрата Thomsit R 766, що не поглинають підстави: 100 г/м2 з розрахунку 100 г R 766 + 100 г води
Витрата Thomsit R 766, щільні бетонні, асфальтові основи: близько 300 г/м2 з розрахунку 150гR766 + 150г води

Рекомендації

  • Крім вищезазначеної інформації про засоби застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися загальними інструкціями щодо виконання будівельних робіт.
  • Виробник не несе відповідальності за недотримання технології при роботі з матеріалом, а також за його застосування з метою та умовами, не передбаченими цим технічним описом.
  • При сумніві щодо правильності конкретного застосування матеріалу слід випробувати його самостійно або проконсультуватися з виробником.

Примітка

Грунтовку Thomsit R 766 слід застосовувати при температурі основи та навколишнього повітря не нижче +15°С та відносній вологості повітря не вище 75%. Усі показники якості та рекомендації, викладені у технічному описі, правильні для температури навколишнього середовища +20°С та відносної вологості повітря 55%. В інших умовах можлива зміна часу висихання ґрунтовки.

Зберігання

У герметичній фірмовій упаковці в сухих приміщеннях при температурі від +3 °С до +50 °С – 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

Зберігати від заморожування!

Утилізація

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття. Пакування утилізувати як побутові відходи.

Упаковка

Грунтовка Thomsit R 766 поставляється у пластикових каністрах по 10 кг.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність продукту Thomsit R 766 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання продукту, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика