Каталог

Виробники

Двокомпонентний поліуретановий клей для паркету Thomsit P 625

Двокомпонентний поліуретановий клей для паркету Thomsit P 625


6 188,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Двокомпонентний поліуретановий клей Thomsit P 625   призначений для укладання на основи з різною поглинаючою здатністю:

  • шпунтований штучний паркет з необробленою поверхнею з будь-яких порід дерева;
  • 10 мм нешпунтованого штучного паркету з необробленою поверхнею з будь-яких порід дерева;
  • мозаїчного (модульного), художнього (в т. ч. інтарсійного), щитового, торцевого паркету з необробленою поверхнею;
  • готового штучного та мозаїчного паркету;
  • масивна готова підлогова дошка;
  • двох або тришарової готової паркетної дошки.

Клей Thomsit P 625 застосовується для укладання як необробленого, так і готового паркету з нестабільних та екзотичних порід дерева (таких як бук, граб, клен, горіх, вишня, кемпас, венге, афрормозія тощо).

>

Клей Thomsit P 625 може також застосовуватися для укладання штучного шпунтованого паркету або паркетної дошки на звукопоглинаючі мати Thomsit.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87, СНіП2.03.13-88 та ДБН В.2.6-22-2001.

Підстава має бути досить міцною, рівною, сухою, очищеною від різного роду забруднень і речовин, що знижують адгезію клею до основи (мастик, клеїв, масел тощо). Основу слід ретельно очистити від пилу за допомогою пилососа.

Перед укладанням паркету основу слід перевірити на міцність поверхневого шару та вологість.

Вологість цементних основ перед укладанням паркетних покриттів не повинна перевищувати 2%CM.

Межа міцності стяжки або шару, що вирівнює, на відрив повинен становити не менше 1,0 Н/мм2, а на стиск - не менше 25 МПа.

При необхідності, перед укладанням паркету основу слід вирівняти відповідною сумішшю, що вирівнює (наприклад, Thomsit DX або Thomsit DG). Товщина вирівнюючого шару при цьому повинна становити не менше 3 мм.

Перед укладанням паркету слід переконатися в тому, що основа має достатню міцність, а вологість не перевищує допустиме значення.

Якщо міцність основи недостатня, паркет укладають на проміжний шар із вологостійкої фанери товщиною не менше 12 мм.

Бетонні підстави перед укладанням паркету слід обробити ґрунтовкою Thomsit R 777 без розведення або Thomsit R 766 , розведеною водою в пропорції 1:1, а цементно-піщані (включаючи вирівнюючі шари) - ґрунтовкою Thomsit R 777 , , а потім шаром нерозбавленої ґрунтовки. До укладання паркету можна приступати тільки після повного висихання ґрунтовки, але не раніше ніж через 24 години.

Виконання робіт

Обидва компоненти клею Thomsit P 625 поставляються в одній двосекційній ємності (у нижній секції знаходиться полімер, у верхній - затверджувач).

Полімер змішують із затверджувачем у співвідношенні 6:1 за масою. Затверджувач повністю вводять полімер і ретельно (протягом не менше 2-хвилин) перемішують за допомогою електричного міксера до отримання однорідної сірої маси. Клей необхідно використовувати протягом 30 хвилин з моменту приготування.

Клей Thomsit P 625 наносять на основу за допомогою зубчастого шпателя В3 при укладанні мозаїчного паркету, B11 (23/48) при укладанні штучного та торцевого паркету або B17 (23/47) при укладанні великоформатних та інших видів паркетних покриттів.

>

За один прийом клеєм покривають таку площу, на яку можна укласти паркет протягом 60 хвилин. До укладання паркету приступають відразу після нанесення клею. Поверхня нанесеного на основу клейового шару не повинна залишатися відкритою понад 60 хвилин. Між покриттям та стінами залишають зазор шириною не менше 10 мм. З цією метою вздовж стін укладають пінополістирольну прокладку.

Шпунтований паркет укладають послідовно рівними рядами, з щільним припасуванням стиків. Надлишок клею, що з'явився на стиках при укладанні паркету, негайно видаляють тканиною, змоченою у спирті.

Нешпунтований штучний паркет при укладанні щільно притискають до основи (площа контакту паркетної планки з клеєм має становити не менше 75%).

По паркету з необробленою поверхнею можна ходити не раніше ніж через 24 години, а по готовим паркетним покриттям – не раніше ніж через 48 годин після укладання.

До циклювання та шліфування можна приступати:

  • для паркетних покриттів з необробленою поверхнею – через 24–48 годин;
  • для готових паркетних покриттів – через 48 годин;
  • для 10 мм нешпунтованого паркету – через 7 днів.

Місця, забруднені клеєм, можна очистити відразу ж змоченою у спирті тканиною. Клей, що затвердів, можна видалити тільки механічно.

Технічні характеристики

 

Властивостікомпонент Акомпонент В
Склад Thomsit P 625 : сополімери складних ефірів з багатоатомними спиртами діізоціанат
Щільність: бл. 1,55 кг/л бл. 1,2 кг/л
Колір: сірувато-білий темно-коричневий
Фізичний стан: паста рідина
.Співвідношення компонентів при змішуванні: 6 мас. ч. 1 мас. ч.
Час споживання: бл. 30 хвилин
Час витримування перед укладанням покриття: відсутня
Відкритий час: бл. 30 хвилин
Технологічне пересування паркетними покриттями з необробленою поверхнею через 24 години
Технологічне пересування по готовим паркетним покриттям через 48 годин
Можливість подальшої обробки паркетних покриттів з необробленою поверхнею через 24–48 годин
Можливість подальшої обробки готових паркетних покриттів через 48 годин
Можливість подальшої обробки 10 мм штучного нешпунтованого паркету через 7 днів
Межа міцності при зрушенні не менше 3,0 Н/мм2
Температура транспортування та зберігання: від 0°C до +50°C
Температура застосування: від +15 °C до +30 °C
Температура експлуатації від -20°C до +80°C
Витрата Thomsit P 625 при нанесенні шпателем В3: 800-1100 г/м2
Витрата Thomsit P 625 при нанесенні шпателем B11 (23/48): 1000-1400 г/м2
Витрата Thomsit P 625 при нанесенні шпателем B17 (23/47): 1800-2000 г/м2

Рекомендації

Крім вищенаведеної інформації про способи застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися загальними інструкціями щодо укладання підлогових покриттів та рекомендаціями їх виробника.

Виробник не несе відповідальності за недотримання технології при роботі з матеріалом, а також за його застосування з метою та умовами, не передбаченими цим технічним описом.

При сумніві щодо правильності конкретного застосування матеріалу слід випробувати його самостійно або проконсультуватися з виробником.

Примітка

Клей Thomsit R 625 слід застосовувати при температурі основи та навколишнього повітря не нижче +15°C та відносній вологості повітря не вище 75%. Всі вищевикладені рекомендації правильні при температурі +23°C та відносній вологості повітря 50%. Час затвердіння клею залежить від температури та вологості основи та навколишнього повітря.

Перед укладанням паркетних покриттів на обігрівані стяжки підігрів повинен працювати не менше 10 днів. У період нанесення та висихання клею температура основи повинна підтримуватись на рівні +18°C. Температура повинна зберігатись на цьому рівні як мінімум протягом 3-х днів після укладання покриття.

Клей зберігати в недоступному для дітей місці!

Під час роботи слід уникати потрапляння клею на шкіру! Чи не вдихати пари клею! Відра з клеєм потрібно зберігати щільно закритими і в приміщенні, що добре провітрюється.

Залишки клею не можна зливати в каналізацію!

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці у сухих прохолодних приміщеннях – 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

Зберігати від заморожування!

Утилізація

Залишки продукту утилізувати як будівельне сміття. Пакування утилізувати як побутові відходи.

Упаковка

Клей Thomsit P 625 поставляється у двосекційних металевих або пластикових ємностях по 6 кг, 7 кг, 10,5 кг.

Типи шпателів

Глибина зубця: 3,40 мм. Ширина зубця: 3,60 мм. Ширина вершини зубця: 3,40 мм.
Глибина 5,00 мм Ширина зубця: 6,00 мм Ширина вершини зубця: 4,00 мм
B17 Ширина інтервалу: 3,90 мм. Ширина зубця: 6,60 мм. Глибина зубця: 9,85 мм.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність продукту Thomsit P 625 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання продукту, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

 

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика