Каталог

Виробники

Швидкотвердіюча суміш Ceresit CN 83

Швидкотвердіюча суміш Ceresit CN 83


489,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Для термінового ремонту бетонних та цементно-піщаних основ (товщина шару від 5 до 35 мм) усередині та зовні будівель.

Властивості

  • швидкотвердіюча (технологічне пересування поверхнею можливе через б годин)
  • стійка до помірних механічних впливів
  • висока адгезія до основи
  • зручна та проста у застосуванні
  • екологічно безпечна

Область застосування

Сумішка Ceresit CN 83 призначена для ремонту міцних бетонних і цементно-піщаних основ, що не деформуються, всередині і зовні будівель з товщиною шару від 5 до 35 мм. Застосовується для ремонту стяжок, стяжок під ухилом, сходових маршів, сходових майданчиків, рамп, бордюрних плит. Поверхні Ceresit CN 83 можуть бути пофарбовані спеціальними фарбами для бетону та виконувати функції покриттів підлоги.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87, 2.03.13-88 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою та міцною, без видимих руйнувань. Перед застосуванням розчинної суміші основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію розчину до основи. Усі неміцні ділянки слід видалити. Тріщини розшиваються і поглиблюються механічним шляхом на глибину 1/2 товщини основи та шириною 5 мм, ґрунтуються Ceresit CT 17 і закладаються розчинною сумішшю Ceresit CN 83 . На гладкі та дуже щільні підстави перед укладанням Ceresit CN 83 наноситься адгезійний шар (0,07 мас. частини Ceresit CN 81 + 0,14 мас. частини води + 1 мас. частина Ceresit CN 83).

Виконання робіт

Суху суміш зачинити чистою водою (температура води від +15 до +20°С) з розрахунку 3,0-3,2 л води на 25 кг сухої суміші та перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообертового дриля з насадкою або за допомогою мішалки. Суху суміш необхідно в міру перемішування поступово додавати у воду. Потім розчинна суміш витримується 5 хвилин, після чого перемішується знову. Використання розчинової суміші можливе протягом 40 хвилин після приготування. Приготовлену розчинну суміш укласти на підготовлену основу. Після укладання розчинової суміші необхідно зробити її рівномірний розподіл та вирівнювання за допомогою рейки-правила, віброрейки, півтора. Остаточне вирівнювання та загладжування виконати за допомогою пластикової, пінополістирольної терки або ін. інструментів.

При перервах у роботі більше ніж на 40 хвилин інструменти слід промити водою та очистити від розчинної суміші. Затверділий розчин можна видалити лише механічним шляхом. За нормальних кліматичних умов (температура +20°С та відносна вологість повітря 60%) через 6 годин можливе технологічне пересування поверхнею. Шар розчину необхідно оберігати від швидкого висихання та за необхідності зволожити методом розпилення. Керамічну плитку можна укладати через 24 години, влаштування покриттів з інших матеріалів - через 72 години. Фарбування дозволяється проводити лише через 7 діб.

Примітка

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5 до +30°С. Всі викладені вище рекомендації ефективні при температурі +20°С і відносній вологості повітря 60%. За інших умов технологічні параметри можуть бути змінені. Суміш Ceresit CN 83 містить цемент і в момент гідратації настає лужна реакція, тому при роботі необхідно берегти очі та шкіру. У разі потрапляння розчинної суміші в очі негайно промити їх водою та звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації

На підставах, що мають деформаційні шви, необхідно провести їх дублювання. Крім вищевикладеної інформації про засоби застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися діючими нормативними документами з влаштування підлог. Застосування матеріалу не становить труднощів за умови дотримання правил, викладених у цьому технічному описі.

У разі використання матеріалу в умовах, не розглянутих у цьому технічному описі, слід самостійно провести пробні випробування або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

У фірмовому герметичному впакуванні, в сухих приміщеннях 12 місяців з дня виготовлення, вказаного на упаковці.

Упаковка

Суміш Ceresit CN 83 фасується в мішки по 25 кг.

Технічні характеристики

Склад: суміш цементів з мінеральними наповнювачами та органічними добавками
Витрата води для приготування розчинної суміші: 3,0-3,2 л води на 25 кг
Час використання розчинної суміші: до 40 хвилин
Температура основи: від +5 до +30°С
Початок схоплювання розчинної суміші: 40 хвилин
Готовність розчину для технологічного пересування: 6 годин
Пристрій кераміки: через 24 години
З інших матеріалів: через 72 години
Фарбування: через 7 діб
Міцність на стиск через 1 добу більше 13,0 МПа
Міцність на стиск через 3 доби більше 23,0 МПа
Міцність на стиск через 28 діб більше 32,0 МПа
Міцність на вигин через 1 добу більше 3,0 МПа
Міцність на вигин через 3 доби більше 3,5 МПа
Міцність на вигин через 28 діб більше 5,5 МПа
Адгезія до бетонної поверхні, загрунтованої Ceresit CT 17 через 1 добу: більше 0,9 МПа
Витрата розчину: близько 2,0 кг/м2 на кожен мм товщини шару

ДСТУ-П Б В.2.7-126:2006, група Ц.1.РМ1.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність суміші Ceresit CN 83 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика