Каталог

Виробники

Декоративно-захисна поліуретанова фарба Ceresit CF 97

Декоративно-захисна поліуретанова фарба Ceresit CF 97


3 188,82 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

  • еластична
  • зносостійка
  • хімічно стійка
  • неслизька
  • забезпечує непроникну для рідин плівку
  • забезпечує легкий догляд
  • двокомпонентна
  • стійка до УФ-променів

Область застосування

Ceresit CF 97 – це двокомпонентна водорозчинна поліуретанова фарба, стійка до впливу УФ-променів, з низькою в'язкістю, може поставлятися у прозорій та пігментованій (кольоровій) версії.

Ceresit CF 97 Завдяки низькій в'язкості здатна проникати в структуру основи і таким чином забезпечувати підвищену адгезію до поверхні, у тому числі і з низькою вбираючою здатністю. В залежності від товщини шару покриття на основі Ceresit CF 97 здатне сприймати вплив прісної та морської води, а також стічних вод. Покриття стійке до дії мінеральних масел, палива, більшості розведених кислот та лугів. Висока стійкість матеріалу до впливу ультрафіолету, іншим атмосферним факторам дозволяє рекомендувати його для застосування зовні будівель.

Міцнісні характеристики покриття здатні сприймати слабку, помірну та частково значну інтенсивність механічних навантажень.

Поверхня, захищена фарбою, може експлуатуватися при великій інтенсивності впливу рідин.

Фарба може наноситися на відповідно підготовлену як бетонну, полімерцементну (сухі суміші), дерев'яну основу, так і на поліуретанові, епоксидні, акрилові покриття підлоги.

Підготовка основи

Перед початком роботи необхідно перевірити відсутність дефектів та несучу здатність поверхні. Бетонні поверхні необхідно очистити від пилу, напливів будівельного розчину, бруду та речовин, що відокремлюються. Поверхню очищають за допомогою піскоструминного очищення (або схожим способом) або шліфування, після чого поверхню очищають пилососом.

Підготовка поверхні такими методами забезпечить високу адгезію фарби до основи. У разі дуже щільних поверхонь (вакуумований бетон або топ-бетон) їх поверхня повинна бути відфрезерована. З поверхні повинні бути видалені всі речовини, які можуть вплинути на зменшення адгезії фарби, неміцні ділянки повинні бути видалені, відремонтовані матеріалами групи CD (зовні) або Thomsit RS (всередині приміщень). Після підготовки основи когезійна міцність поверхні має бути не менше 1,0 МПа. Для основ на основі цементу вміст вологи не повинен перевищувати 4%. Вміст залишкової вологи в ангідридному шарі має бути меншим за 1%. Температура матеріалу основи має бути не менше +3°С. Щоб уникнути негативного тиску води в конструкції підлоги, повинна бути передбачена гідроізоляція.

Виконання робіт

Ceresit CF 97 упакований у дві окремі банки: компонент А (смола) і компонент (затверджувач) відповідно до пропорції змішування. Контейнер компонента повністю виливають у контейнер компонента А. Для отримання однорідної суміші компоненти слід змішати за допомогою електричного міксера з низькою швидкістю (300 оборотів в хвилину). Матеріал на дні та по краях контейнера також добре перемішують. Після 3 хвилин перемішування у матеріалу буде однорідний, однаковий вигляд та колір. Змішаний матеріал не рекомендується використовувати безпосередньо з оригінальної упаковки. Його слід перелити в інший чистий контейнер і перемішати знову протягом хвилини. Температура основи має бути від +15°C до +25°С.

Готову суміш Ceresit CF 97 наносять на підготовлену поверхню скребком з гумовою насадкою або валиком з піногуми. Найкращих результатів можна досягти за допомогою валика для паркетного лаку, що використовується для водорозчинних систем, які не залишають розлучення. Нанесення можна також виконувати за допомогою відповідних систем розпилення. Щоб не залишилося слідів з'єднання шарів (нахлест), через 8–10 хвилин по поверхні знову прокочують валиком. У випадку, якщо перерва між нанесеннями шарів збільшена, перед нанесенням другого шару необхідно надати поверхні першого шару шорсткості.

Витрата матеріалу становить 100-150 г/м2 на одне нанесення, причому це значення може відрізнятися залежно від стану поверхні. Витрата на другий шар такий самий - 100-150 г/м2. Не слід перевищувати зазначену витрату речовини, інакше може статися піноутворення.

У приміщенні слід враховувати температуру підкладки та температуру основи. За низьких температур хімічна реакція уповільнюється. У такому разі час нанесення, технологічна перерва перед нанесенням другого шару та час до пішохідного руху поверхнею збільшується. Крім того, збільшується витрата матеріалу на квадратний метр поверхні, оскільки збільшується в'язкість суміші. У випадках високої температури основи хімічна реакція прискорюється і відповідно скорочується час роботи. Під час нанесення слід звернути увагу на відносну вологість повітря. Для того, щоб Ceresit CF 97 повністю затвердів, середня температура підкладки повинна бути нижчою від робочої температури основи.

Після нанесення матеріалу поверхню слід захищати від прямого контакту з водою протягом 24 годин (23°С та 50% вологості повітря). Якщо поверхня все-таки зазнала впливу води, то на ній може відбутися піноутворення.

Рекомендації

Крім вищезазначеної інформації про способи застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними нормативними документами щодо влаштування поліуретанових покриттів підлог. Застосування матеріалу не становить труднощів за умови дотримання правил, викладених у цьому технічному описі.

У разі використання матеріалу в умовах, не розглянутих у цьому технічному описі, слід самостійно провести пробні випробування або звернутися за порадою до виробника.

Ceresit CF 97 не є небезпечним, коли повністю висихає. Під час нанесення слід дотримуватись заходів безпеки, характерних для поліуретанових композицій. Також необхідно керуватися заходами безпеки під час транспортування та утилізації відходів. Слід дотримуватись правил виконання роботи з поліуретаном та ізоціанатами.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці, в сухих умовах при температурі від +5°С – не більше 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

Упаковка

Поліуретанове покриття Ceresit СF 97 випускається: компонент А – у металевих банках по 4 кг, компонент В – у металевих банках по 0,8 кг.

Технічні характеристики

Тип сполучної речовини: поліуретан
Щільність (25 °C)

Прозорий, г/см3

матова напівматова глянець
основний компонент: 1,02 ± 0,05 1,01 ± 0,05 1,02±0,05
суміш: 1,04±0,05 1,03±0,05 1,03±0,05

Пофарбований, г/см3

матова напівматова глянець
основний компонент: 1,03±0,05 1,08 ± 0,05 1,18 ± 0,05
суміш : 1,04±0,05 1,09 ± 0,05 1,17±0,05
В'язкість (25 °C):

Прозорий, mPas

матова напівматова глянець
основний компонент: 300±80 150±50 200±50
суміш: 600±80 330 ± 50  

Пофарбований, mPas

матова напівматова глянець
основний компонент: 400 ± 250 750 ± 250 750 ± 250
суміш,  залежно від кольору: 750 ± 250 1650 ± 250 1300 ± 250
Пропорція змішування: 5:1 (за вагою)
Зміст сухої речовини: ~57%
Життєздатність (5 кг упаковка) при 20 ° C: ~ 3 год
Технологічне пересування: через 24 години при +23°С
Повне навантаження: через 7 днів
Час нанесення 2-го шару при температурі +20°С: мінімум 8 год, максимум 48 год
Час висихання 150 мкм товщини до відлип. плівки:  ~ 1 година
Технологічне пересування при 50% вологості повітря: ~ 6-8 год
Повне висихання, температура +20°С: 7 днів
Температура нанесення: мінімум +5°C,
максимум +30°C
Припустима відносна вологість повітря: мінімум - 40%,
максимум - 85%
Колір: прозорі кольори каталогу RAL / за запитом
Витрата, 1 шар, г/м2: 100–150
Знос відповідно до приладу Табера: ~37 мг
Pendel-твердість відповідно до König: ~ 100 сік
Зміст летких речовин, у тому числі води: ~19 г/л

Всі технічні дані виміряно при температурі +25°С

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність поліуретанового покриття Ceresit CF 97 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, наведених у цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика