Каталог

Виробники

Епоксидне самовирівнююче покриття для промислових підлог Ceresit CF 98

Епоксидне самовирівнююче покриття для промислових підлог Ceresit CF 98


1 292,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Епоксидне самовирівнювальне покриття для промислових підлог Ceresit CF 98 – це двокомпонентна композиція, що самовирівнюється, на основі епоксидної смоли без вмісту розчинника. Має високу адгезію до поверхні бетону при використанні із закріплюючою епоксидною ґрунтовкою (наприклад, Ceresit CF 87 ). Покриття стійке до впливу хімічних речовин і має високі характеристики міцності (стиснення, вигин, розрив). Може безпечно застосовуватися всередині та в закритому просторі.

Ефективно для влаштування підлог у виставкових залах, ресторанах, офісах, торгових центрах, автомобільних парковках, виробничих теплицях, лікувальних закладах. Крім основного призначення - промислові підлоги різних галузей промисловості. Ceresit CF 98 є частиною конструкції підлоги та елементом системи, яка докладно описана у технічній документації.

Підготовка основи

Бетон, природний камінь, метал, дерево (МДФ, фанера, ДСП) та інші подібні будівельні матеріали. Неміцні ділянки основи необхідно видалити та закласти ремонтною сумішшю, жирні плями та інші забруднення також повинні бути видалені. Потім вся поверхня обробляється ґрунтовкою Ceresit CF 87 . Вологість матеріалу основи повинна бути не більше ніж 5%, а температура поверхні не менше +3°С.

Міцність мінеральних основ повинна бути не менше 25 МПа, а міцність міцності поверхневого шару – не менше 1,5 МПа.

Виконання робіт

Ceresit CF 98 поставляється у трьох окремих банках. Затверджувач (В) повністю виливають у банку з основним компонентом (А). Змішування двох компонентів можна проводити за допомогою електричного міксера, наприклад, мішалки, прикріпленої до перфоратора. Після отримання однорідної маси суміш додають кварцовий пісок (С) і ретельно перемішують. Матеріал наносять за допомогою зубчастого шпателя. Після нанесення покриття на поверхню по ньому необхідно пройтися голчастим валиком, щоб випустити бульбашки повітря та допомогти вирівнювати. Оброблену поверхню необхідно захищати від попадання води не менше 8–10 годин.

Якщо планується наносити кілька шарів Ceresit CF 98, між нанесенням шарів витримують час 6-24 години. У випадку, якщо технологічна перерва перевищила 24 години, поверхні надають шорсткості шляхом зачистки наждачним папером або абразивною губкою.

Примітка

Готову суміш необхідно використовувати протягом терміну життєздатності, інакше відбудеться незворотний процес затвердіння продукту. Усі інструменти відразу після використання необхідно очистити. Рекомендується використовувати захисні рукавиці.

Рекомендації

Крім вищезазначеної інформації про способи застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними нормативними документами щодо влаштування епоксидних покриттів підлог. Застосування матеріалу не становить труднощів за умови дотримання правил, викладених у цьому технічному описі. У разі сумніву необхідно самостійно випробувати матеріал або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці, в сухих умовах при температурі від +5°С – не більше 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці.

Упаковка

Комплект епоксидного покриття Ceresit CF 98 фасується в металеві банки: основний компонент (А) – 12 кг, затверджувач (В) – 3 кг, кварцовий пісок (С) – 10 кг. Загальна вага комплекту – 25 кг.

Технічні характеристики

Колір: основні кольори за кольоровим каталогом RAL
Життєздатність: 35±5 хвилин
Витрата: 1,80 кг/м2 на 1 мм
Затвердіння: залежно від відносної вологості повітря та температури основи – 12 годин (повне затвердіння через 7 днів)
Твердість по Шору (D): 80±5
Щільність суміші (+20°С): 1,80±0,05 г/см3
Термостійкість: вологі умови – 80°С, сухі умови – 120°С
Міцність на стиснення: 40–45 Н/мм2
Міцність на розрив: 15–20 Н/мм2
Відносне подовження: 0,8-1,0%
Міцність на вигин: 10–12 Н/мм2
Е-модуль: 18–20 Н/мм2
Зносостійкість: 30 Табер

Стійкість до впливу хімічних речовин

Хімічний продуктСтійкість
Сірчана кислота (10%) 3
Сірчана кислота (20%) 3
Соляна кислота (10%) 3
Соляна кислота (20%) 3
Азотна кислота (10%) 3
Азотна кислота (20%) 3
Оцтова кислота (10%) 2
Оцтова кислота (20%) 1
Мурашина кислота (10%) 2-1
Мурашина кислота (20%) 1
Молочна кислота (10%) 2-1
Молочна кислота (10%) 1
Ксилол 3
Бензин-розчинник 2
Етанол 2

Позначення:

  • 3 – стійке
  • 2 – обмежено стійке
  • 1 – нестійке

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність епоксидного покриття Ceresit CF 98 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика