Каталог

Виробники

Бітумна гідроізоляційна мембрана, що самоклеїться, з підвищеною стійкістю до УФ-випромінювання Ceresit BT 85 SR

Бітумна гідроізоляційна мембрана, що самоклеїться, з підвищеною стійкістю до УФ-випромінювання Ceresit BT 85 SR


2 400,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Ceresit BT 85 SR – тришарова гідроізоляційна мембрана, що складається з липкого бітумно-полімерного шару, нанесеного на поліетиленову плівку високої щільності, здатну відбивати сонячне світло з одного боку, та захисну антиадгезійну силіконову плівку з іншого боку. Мембрана BT 85 SR призначена для гідроізоляції горизонтальних та вертикальних зовнішніх бетонних поверхонь підпірних стін, фундаментів, підземних паркінгів, тунелів тощо. Для додаткового захисту мембрани від механічних пошкоджень при зворотному засипанні котловану ґрунтом слід застосовувати захисну плиту Bituboard.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНиП 3.04.01-87 та посібники з проектування, влаштування та відновлення гідроізоляції «Системи гідроізоляції будівельних конструкцій будівель та споруд Ceresit». Основа повинна бути рівною, сухою і міцною без видимих руйнувань. Перед застосуванням гідроізоляційної мембрани основа очищається від пилу, напливів, маслянистих речовин, паморозі або вологи, що зменшують адгезію мембрани до основи. Мінеральні підстави загрунтувати ґрунтовкою Polyprime SB з розрахунку 1 літр на 4-6 м2 поверхні. Перед нанесенням мембрани необхідно переконатися в тому, що ґрунтовка висохла.

Виконання робіт

Смуги мембрани потрібної довжини нарізають на дошці за допомогою гострого ножа (захисна силіконова плівка знаходиться внизу). Липкою стороною прикласти мембрану до підготовленої основи і поступово розкочуючи рулон і відокремлюючи захисну плівку, одночасно щіткою або сухою ганчіркою притиснути мембрану до основи, рухаючись від її середини по діагоналі до країв, не допускаючи складок та утворення повітряних бульбашок. Потім наклеєну мембрану рівномірно по всій поверхні слід прикотити до основи гумовим валиком, звертаючи особливу увагу на щільне з'єднання країв мембрани. Ширина бокового нахльостування полотнищ повинна бути не менше 75 мм. Робочі інструменти очищаються за допомогою уайт-спіриту, нефрасу, сольвенту та інших розчинників.

Примітка

Роботи слід виконувати при температурі основи від +4°C до +45°C та відносній вологості повітря не більше 80%. При виконанні зовнішніх робіт слід уникати нанесення мембрани на поверхні, що сильно обігріваються, наприклад, поверхні, що знаходяться безпосередньо під впливом прямих сонячних променів. Не допускати попадання вологи під липкий шар. Всі викладені вище рекомендації ефективні при температурі +23°C і відносній вологості повітря 50%. В інших умовах технологічні параметри можуть змінюватись.

Рекомендації

Крім вищезазначеної інформації про застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними нормативними документами на виробництво гідроізоляційних робіт із застосуванням самоклеючих бітумно-полімерних матеріалів та Допомога. Застосування матеріалу не становить труднощів за умови дотримання правил, викладених у цьому технічному описі. У разі використання матеріалу в інших умовах необхідно самостійно провести випробування або звернутися за консультацією до виробника.

Роботи з нанесення бітумосодержащих матеріалів необхідно проводити з дотриманням правил техніки безпеки та застосуванням індивідуальних засобів захисту - спецодягу (комбінезон), рукавичок та захисних окулярів. У разі попадання матеріалу на шкіру необхідно негайно змити його за допомогою тканини, змоченої у уайт-спірит або нефрас. У разі контакту з чутливою областю, наприклад, слизовою оболонкою очей, слід звернутися до лікаря за медичною допомогою.

Зберігання

Рулони Ceresit BT 85 SR зберігаються у сухих затемнених провітрюваних приміщеннях у вертикальному положенні на дерев'яних піддонах. При зберіганні оберігати від потрапляння прямих сонячних променів та впливу екстремальних температур. Рекомендована температура зберігання не більше +25°C.

Упаковка

Мембрани Ceresit BT 85 SR поставляються в рулонах довжиною 10 м та шириною 1 м у гофрованих коробках.

Технічні характеристики

Склад: міцна багатошарова мембрана, що складається з бітумно-полімерної композиції, нанесеної на поліетиленову плівку високої щільності із захисною антиадгезійною силіконовою плівкою
Довжина рулону: 10 м
Ширина рулону: 1 м
Товщина: 1,5 мм
Склад липкого шару: модифікований полімерами бітум
Температура розм'якшення: 110°С
Відносне подовження липкого шару: > 1500%
Межа міцності на розрив плівки: 48,4 Н/мм
Липкість до основи: 2,2 Н/мм
Паропроникність: 0,06 г/м2 • 24 години
Опір проколу мембрани: 280 H
Здатність перекривати тріщини: до 1,0 мм

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність Ceresit BT 85 SR зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання та застосування, які наведені в цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні описи стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика