Каталог

Виробники

Епоксидна ґрунтовка Ceresit CE 50

Епоксидна ґрунтовка Ceresit CE 50


1 905,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Для підготовки основ під гідроізоляцію епоксидними мастиками

Властивості

  • глибокопроникна
  • еластична
  • висока адгезія до основи
  • не містить розчинників
  • 2-компонентна
  • зручна та проста у застосуванні
  • безпечна під час експлуатації
  • екологічно безпечна

Область застосування

Епоксидна ґрунтовка Ceresit CE 50 призначена для підготовки поверхні будівельних конструкцій під гідроізоляційні роботи, попередньої ґрунтовки основ перед укладанням еластичної епоксидної гідроізоляції Ceresit CE 49 . Застосовується на цементно-піщаних, бетонних основах (в т. ч. підлогах з підігрівом), безшовних підлогах, керамічних облицюваннях, деревостружкових плитах, кладках із заповненими швами, асфальтобетонних поверхнях усередині приміщень.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється відповідно до СНіП 2.03.13-88, СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001, а також вказівок цього технічного опису. Основа повинна бути сухою та міцною. Перед застосуванням суміші основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію розчину до основи. Усі неміцні ділянки та виступи слід видалити. Тріщини та поглиблення крупним планом. Бетонні та цементні основи повинні бути менше 4% вологості, мати шорстку поверхню і бути витриманими не менше 28 діб, безшовні підлоги з асфальтобетону в процесі пристрою слід присипати піском.

Виконання робіт

Ceresit CE 50 складається з двох компонентів: затверджувач (компонент) і смола (компонент А). Компонент А необхідно змішати з компонентом В у пропорції 2:1 та інтенсивно перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообертового дриля з насадкою або за допомогою мішалки.

Робочий склад необхідно використовувати протягом 30 хвилин. Приготовлену суміш наносять на поверхню за допомогою щітки, пензля або валика. Якщо шаром грунтовки укладається епоксидна гідроізоляція Ceresit CE 49 протягом 1—3 днів, його присипати піском необов'язково; якщо ж гідроізоляція укладатиметься більш ніж через 3 дні, шар грунтовки присипається прожареним піском розміром фракції 0,2-0,6 мм. Перед нанесенням гідроізоляції надлишки піску з поверхні потрібно видалити. Надлишок незатверділої мастики видаляють із поверхні за допомогою розчинника. Затверділий розчин видаляють механічним шляхом.

Роботи слід виконувати при температурі основи від +10 до +30°С та відносній вологості повітря не більше 80%. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +23 ° С та відносній вологості повітря 50%. За інших умов технологічні параметри можуть бути змінені. Ceresit CE 50 містить епоксидні сполуки, тому при роботі необхідно берегти очі та шкіру. У разі попадання мастики в очі негайно промити їх водою та звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації

Для обсипання слід використовувати просушений кварцовий пісок з розмірами частинок 0,2-0,6 мм. У разі використання матеріалу з іншою метою слід самостійно провести пробні випробування або звернутися за порадою до виробника.

Термін зберігання

У фірмовій герметичній упаковці в сухих приміщеннях 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці. Запобігати заморожуванню.

Упаковка

Ceresit CE 50 фасується у 2-секційні відра з білої жерсті по 5 кг.

Технічні характеристики

Склад: епоксидна смола
Час споживання: близько 30 хвилин
Температура основи при застосуванні мастики: від +10 до +30°С
Щільність: 1,0 кг/дм3
Час твердіння: 16 годин
Адгезія до всіх підстав відповідно до сфери застосування: більше 3 МПа
Стійкість до агресивного середовища: через 7 діб
Витрата: 0,2-0,3 кг/м2

Висновок Міністерства охорони здоров'я України 05.03.02-03/18076

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність гідроізоляції Ceresit CE 50 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання мастики, а також за її застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика