Каталог

Виробники

Клейова шпаклювальна суміш Baumit ProContact

Клейова шпаклювальна суміш Baumit ProContact

Мінеральна суміш призначена для приклеювання та армування мінвати в системі теплоізоляції фасаду МВ та ППС (мінеральна вата та пінополістирол).

Докладніше


335,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Клей для вати та пінопласту загальний:

Мінеральна, універсальна клейова суміш для приклеювання фасадних теплоізоляційних плит та влаштування армувального гідрозахисного шару в системі теплоізоляції МВ та ППС (мінеральна вата та пінопласт).

Для приклеювання фасадних теплоізоляційних плит з мінеральної вати, пінополістиролу та влаштування армувального шару із застосуванням лугостійкої склосітки, а також для нанесення шпаклівки на рівні поверхні зі штукатурки та бетону. Може використовуватися для  внутрішніх та зовнішніх робіт.

Застосування клею на приклеювання:

Перед нанесенням клею необхідно основу стіни очистити від пилу та бруду, якщо на стіні є механічні пошкодження, тріщини та сколи їх необхідно усунути за допомогою будь-якої ремонтної суміші та зачистити шліфшкуркою. Обов'язково перед приклеюванням необхідно прогрунтувати стіну грунтовкою глибокого проникнення Бауміт Юні Праймер (Baumit UniPrimer) і дочекатися її повного висихання близько 24 годин, і тільки після цього кріпити мінеральні плити або мінеральні плити або strong> пінопластіз застосуванням клею Бауміт Про Контакт (Baumit Рro Contact).

Застосування клею як армувальний шар:

На приклеєні теплоізоляційні плити наноситься суміш Baumit ProContact, товщиною не менше 3 мм. за допомогою зубчастого шпателя з нержавіючої сталі та розподіляється на всю поверхню рівномірно.

В не висохлий армувальний шар клейової суміші, Baumit ProContact, втопити лугостійку сітку щільністю не менше 160гм.кв. Сітку укладати в нахльост мінімум 10см. і все ретельно розгладити та вирівняти. Час висихання армувального шару за рекомендаціями не менше 3 днів.

Витрата:

для пінополістирольних плит:

- приклеювання близько 4-5 кг/м2

- влаштування армуючого шару 3-4 кг/м2

для мінераловатних плит:

- приклеювання 4-5 кг/м2

- армування 4-6 кг/м2

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика