Каталог

Виробники

Шпаклівка полімерна фінішна Ceresit CT 127

Шпаклівка полімерна фінішна Ceresit CT 127


209,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Мелкодисперсна шпаклівка для підготовки основ стін та стель під фарбування та обклеювання шпалерами всередині будівель (товщина шару до 4 мм)

Властивості

  • висока адгезія до будь-яких мінеральних основ
  • пластична, легко наноситься на поверхню конструкцій
  • зручна та проста у застосуванні
  • має тиксотропний ефект
  • екологічно безпечна

Область застосування

Шпаклівка Ceresit CT 127 призначена для вирівнювання, заповнення та шпаклювання дрібних дефектів на основах з бетону, цементно-вапняних, цементно-піщаних основах, цегляній кладці, гіпсових поверхнях.

Не можна застосовувати у вологих приміщеннях (душові, ванні кімнати, сауни), для вирівнювання підлоги та підготовки основ під облицювання.

Шпаклівка може бути пофарбована фарбами або обклеєна шпалерами.

Для заповнення великих тріщин, отворів, кріплення електропроводки, шпаклювання глибоких швів, підготовки основ під облицювання необхідно використовувати матеріали Ceresit CT 29 або Ceresit CX 5.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою та міцною, без видимих руйнувань. Перед застосуванням розчинної суміші основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію розчину до основи. Усі нерівності та неміцні ділянки основи слід видалити, а потім вирівняти сумішшю Ceresit CT 29 за 24 години до початку робіт. Підстави з елементами біологічної корозії обробити спеціальним складом Ceresit CT 99 або видалити механічним шляхом, потім грунтувати грунтовкою Ceresit CT 17 . Неміцні основи, а також основи з високим водопоглинанням (гігроскопічності) загрунтувати ґрунтовкою Ceresit CT 17 . Гладкі підстави обробити наждачним папером до отримання шорсткої поверхні.

Виконання робіт

Суху суміш зачинити чистою водою (температура води від +15 до +20 С) з розрахунку 0,28 - 0,30 л води на 1 кг сухої суміші і перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообертового дриля з насадкою або за допомогою мішалки. Потім розчинна суміш витримується 10 хвилин, після чого перемішується знову. Використання розчинної суміші можливе протягом 5 годин, при зберіганні розчинної суміші в щільно закритій тарі до 24 годин. Ceresit CT 127 може наноситися механічним способом або вручну за допомогою нержавіючого шпателя, терки або напівтеру та інших інструментів. Розчинну суміш необхідно наносити на поверхню смугами перпендикулярними один до одного, надлишки видаляти і використовувати знову. Максимальна товщина не повинна перевищувати 4 мм за шар.

Після остаточного висихання поверхні за необхідності можна зробити шліфування. За нормальних кліматичних умов (температура +20 С та відносна вологість повітря 60%) та гарної вентиляції до шліфування, фарбування, обклеювання шпалер можна приступити через 24 години, при температурі +5 С через 48 годин.

Примітка

Пропорцію води необхідно визначити дослідним шляхом залежно від способу застосування, що вбирають здібності основи. Оптимальна пропорція 0,30 л води на 1 кг сухої суміші.

Шліфувати поверхню, оброблену Ceresit CT 127, можна після її висихання, використовуючи дрібнозернистий наждачний папір, вольфрамову сітку.

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5 до +35 С. Всі вищевикладені рекомендації ефективні при температурі +20 С та відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час висихання та плівкоутворення може змінитися.

Рекомендації

Для приготування розчинної суміші рекомендується використовувати дриль з оборотами не більше 600 об/хв з метою уникнення аерації розчину. При сильній аерації розчинної суміші можливий прояв дрібних бульбашок повітря на поверхні основи. Когезійна міцність полімерної шпаклівки Ceresit CT 127 становить не менше 0,3 Н/мм2, тому при необхідності отримання більш міцних основ слід використовувати Ceresit CT 126.

Крім вищезазначеної інформації про застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися чинними нормативними документами. Застосування матеріалу не становить труднощів за умови дотримання правил, викладених у цьому технічному описі. У разі використання матеріалу в інших умовах необхідно самостійно провести випробування або звернутися за порадою до виробника.

Термін зберігання

У фірмовій закритій упаковці, в сухих приміщеннях 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

Упаковка

Шпаклівка Ceresit CT 127 фасується в мішки по 25 кг.

Технічні характеристики

Склад: полімер з мінеральними наповнювачами та іншими органічними добавками
Колір: білий
Витрата води для приготування розчинної суміші: 0,30 л води на 1 кг Ceresit CT 127
Час використання розчинової суміші у відкритому стані: 5 годин
Час використання розчинної суміші в герметичній тарі: до 24 годин
Температура основи при застосуванні розчинної суміші: від +5 до +35 С
Товщина шару: від 0,2 до 4 мм
Фарбування, шліфування при температурі +20 С через 24 години
Фарбування, шліфування при температурі +5 С через 48 годин
Адгезія до всіх підстав відповідно до сфери застосування: не менше 0,3 МПа
Паропроникність: щонайменше 0,08 мг/(м•ч•Па)
Витрата розчину: 1,4 кг/м2 на 1 мм товщини шару

ДСТУ П Б В.2.7-126:2006, група П.2.ШП1.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність шпаклівки Ceresit CT 127 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика