Каталог

Виробники

Акрилова шпаклівка для внутрішніх робіт (зерно 0,07мм) Ceresit CT 95

Акрилова шпаклівка для внутрішніх робіт (зерно 0,07мм) Ceresit CT 95


1 391,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Для фінішної підготовки поверхонь під оздоблення.

Властивості

  • еластична
  • паропроникна
  • легко шліфується
  • дрібнодисперсна (фінішна)
  • легко наноситься
  • на поверхню конструкцій
  • екологічно безпечна

Область застосування

Шпаклівка акрилова Ceresit CT 95 для внутрішніх робіт виготовляється з розміром частинок наповнювача не більше 0,07 мм. Ceresit CT 95 призначена для шпаклювання та фінішної підготовки мінеральних поверхонь, а також гіпсокартонних плит під оздоблення. Не застосовувати на дерев'яних поверхнях. Найбільш ефективна на поверхнях з низькою міцністю і високою поглинаючою здатністю.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001. Основа повинна бути сухою та міцною без видимих руйнувань. Перед застосуванням шпаклівки основа очищається від пилу, напливів, масляних плям та інших речовин, що зменшують адгезію розчину до основи. Основа не повинна мати западин та заглиблень понад 2,0 мм. При необхідності основи повинні бути вирівняні, наприклад Ceresit CT 29 . Неміцно пов'язані з основою фарбувальні покриття, а також малярні покриття з вапняних та клейових фарб необхідно видалити.

Підставу необхідно попередньо заґрунтувати Ceresit CT 17 і витримати до повного висихання ґрунтовки близько 4 годин.

Підстави з елементами біологічної корозії очистити механічним шляхом, промити, висушити та обробити спеціальним складом Ceresit CT 99 .

Виконання робіт

Вміст ємності ретельно перемішати. Забороняється використання ємностей і інструментів, що іржавіють. Ceresit CT 95 рівномірно наноситься на основу сталевим шпателем, теркою або напівтеркою. Шпаклівка наноситься на поверхню до отримання необхідної товщини кількома шарами, товщина одного шару має перевищувати 1,0–1,5 мм. Максимальна товщина шару шпаклівки не повинна перевищувати 3 мм.

У період висихання шпаклівки її не можна збризкувати водою. Чи не висохлий надлишок матеріалу на інструменті або підготовленій поверхні можна змити водою.

Шпаклівку, що затверділа, можна видалити тільки механічним шляхом.

Час висихання шпаклівки – 4,5 години.

Примітка

Шпаклівку Ceresit CT 95 не можна змішувати з іншими матеріалами (фарби, штукатурки та ін.).

Роботи слід виконувати в сухих умовах при температурі не нижче 5°С та відносній вологості повітря не вище 80%. Всі викладені вище рекомендації ефективні при температурі +20°C і відносній вологості повітря 60%. В інших умовах час висихання може змінюватись. При роботі зі шпаклівкою Ceresit CT 95 необхідно берегти очі та шкіру. У разі попадання складу в очі негайно промити їх водою та звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації

Свіжу шпаклівку необхідно до її повного висихання (24 години) захищати від водяних бризок та негативних температур.

У разі використання матеріалу в умовах, не розглянутих у цьому технічному описі, слід самостійно провести пробні випробування або звернутися за порадою до виробника.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці у сухих приміщеннях – 12 місяців від дати виготовлення, вказаної на упаковці. Запобігати заморожуванню!

Упаковка

Суміш Ceresit CT 95 фасується в пластикові ємності по 5 л.

Технічні характеристики

Склад: водна дисперсія акрилового полімеру з мінеральними наповнювачами
Щільність: 1,7 кг/л
Температура основи при застосуванні розчинної суміші: від +5°C до +35°C
Зміст нелетких речовин: бл. 71%
Рівень рН: 8,5–9,5
Пластичність: 15,5÷16,5 см
Відкритий робочий час: бл. 5 хв
Час висихання шару 2 мм (початок шліфування): 4,5 години
Витрата при товщині шару 1 мм 1,7 кг/м2

ТУ У В.2.7-24.3-21685172-006:2009.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність шпаклівки Ceresit CT 95 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, які наведені в цьому описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання суміші, а також за її застосування в інших цілях та умовах, не передбачених цим описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика