Каталог

Виробники

Самовирівнювальна суміш Ceresit CN 72

Самовирівнювальна суміш Ceresit CN 72


1 075,00 грн


Сообщите мне, когда товар станет доступен


Сопутствующие товары

Для влаштування покриттів підлоги та підготовки поверхні під укладання покриттів (товщина шару від 2 до 10 мм)

Властивості

  • стійка до помірних механічних впливів
  • швидкотвердіюча (технологічне пересування поверхнею можливе через 3 години)
  • висока адгезія до основи
  • мінімальна усадка
  • екологічно безпечна

Область застосування

Сумішка Ceresit CN 72 призначена:

  • для вирівнювання бетонних та цементно-піщаних основ для подальшого укладання на них таких покриттів як лінолеум, ковролін, ламінат, керамічна плитка, плитка ПВХ, паркет та ін. у промислових, житлових, громадських, адміністративних та побутових приміщеннях;
  • для влаштування покриттів підлог у складах, підвалах, заводських цехах, майстернях та на горищах (мінімальна товщина шару 6 мм.);
  • для ремонту бетонних, цементно-піщаних та кам'яних основ підлоги, сходових маршів тощо;
  • може фарбуватись фарбами для бетону.

З додаванням еластичної емульсії Ceresit CC 83 можливо використовувати для пристрою підлог, що обігріваються.

Підготовка основи

Підготовка основи здійснюється згідно з СНіП 2.03.13-88, СНіП 3.04.01-87 та ДБН В.2.6-22-2001, а також вказівок цього технічного опису. Основа повинна бути сухою та міцною. Підстави з легкого бетону, цементно-піщаних розчинів, бетонні основи необхідно очистити від пилу, бруду, масляних, бітумних та інших плям, що впливають на адгезію. Усі неміцні ділянки основи слід видалити. Тріщини в основах розшиваються, ґрунтуються глибоко проникаючою ґрунтовкою Ceresit CT 17 і закладаються розчинною сумішшю Thomsit RS 88 або Ceresit CX 5 . Нерівності більше 10 мм вирівнюються за 72 години до початку робіт розчинною сумішшю Ceresit CN 83 або Ceresit CN 178 . Потім вся поверхня покривається шаром ґрунтовки Ceresit CT 17 . Через 4 години поверхня готова для нанесення суміші, що самовирівнюється. Гладкі поверхні перед ґрунтуванням слід обробити до отримання шорсткої поверхні.

Виконання робіт

Суху суміш зачинити чистою водою (температура води +15-20°С) з розрахунку 0,24 л води на 1 кг суміші і перемішати до отримання однорідної маси без грудок за допомогою низькообертового дриля з насадкою або за допомогою мішалки. Суху суміш необхідно в міру перемішування поступово додавати у воду. Потім розчинна суміш витримується 3 хвилини, після чого перемішується знову. Використання розчинової суміші можливе протягом 20 хвилин після приготування. Приготовлену розчинну суміш вилити на підготовлену основу та розподілити по поверхні стяжки за допомогою гумової мірної планки, зубчастого шпателя та ін інструментів. При виконанні робіт на великих площах для видалення бульбашок повітря з розчинної суміші необхідно провести деаерацію, використовуючи жорсткий голковий валик. Для подачі розчинової суміші можна використовувати поршневий чи шнековий насос. При перервах у роботі більш ніж на 20 хвилин інструменти та обладнання слід промити водою та очистити від розчинної суміші. Затверділий розчин можна видалити лише механічним шляхом. За нормальних кліматичних умов (температура +20°С та відносна вологість повітря 60%) через 3 години можливе технологічне пересування поверхнею.

Примітка

Надлишкова кількість води знижує міцність покриття і може призвести до його розшарування, що є неприпустимим.

Роботи слід виконувати при температурі основи від +5°С до +30°С. Всі викладені вище рекомендації ефективні при температурі +20°С і відносній вологості повітря 60%. За інших умов технологічні параметри можуть бути змінені. Ceresit CN 72 містить цемент і в момент гідратації настає лужна реакція, тому при роботі необхідно берегти очі та шкіру. У разі потрапляння розчинної суміші в очі негайно промити їх водою та звернутися за допомогою до лікаря.

Рекомендації

На підставах і стяжках, що мають деформаційні шви, необхідно провести в самовирівнювальному покритті їх дублювання.

Для пристрою підлог, що експлуатуються при більш високих механічних навантаженнях, слід застосовувати Ceresit CN 76 . У разі застосування Ceresit CN 72 як покриття підлоги в приміщеннях з агресивним середовищем, покриття підлоги слід захистити стійкими до цього середовища матеріалами. Крім вищевикладеної інформації про засоби застосування матеріалу, при роботі з ним слід керуватися діючими нормативними документами з влаштування підлог. Застосування матеріалу не становить труднощів за умови дотримання правил викладених у цьому технічному описі. У разі використання матеріалу в умовах, не розглянутих у цьому технічному описі, слід самостійно провести пробні випробування або звернутися за порадою до виробника. Технічний опис не може замінити професійну підготовку під час виконання робіт.

Зберігання

У фірмовій герметичній упаковці в сухих приміщеннях 12 місяців від дати виготовлення, зазначеної на упаковці.

Упаковка

Суміш Ceresit CN 72 фасується в мішки по 25 кг.

Технічні характеристики

Склад: суміш цементів з мінеральними наповнювачами та органічними добавками
Витрата води для приготування розчинної суміші: 6,0 л води на 25 кг
Час використання розчинної суміші: до 20 хвилин
Температура основи при укладанні розчинної суміші: від +5°С до +30°С
Початок схоплювання розчинної суміші: не раніше 40 хвилин
Готовність до технологічного пересування: 3 години
Пристрій покриття з керамічної плитки: через 24 години
З інших покриттів: через 48 годин
Фарбування та укладання паркету: через 7 діб
Міцність на стиск через 1 добу більше 13 МПа
Міцність на стиск через 3 доби більше 18 МПа
Міцність на стиск через 28 діб більше 24 МПа
Міцність на вигин через 28 діб більше 6,0 МПа
Усадка через 28 діб: не більше 2 мм/м
Адгезія до бетонної основи
(повітряно-сухе середовище):
не менше 1,0 МПа
Витрата розчину: близько 1,7 кг/м на 1 мм товщини шару
Витрата ґрунтовки Ceresit CT 17 : від 0,1 до 0,2 л/м2 (при одноразовому нанесенні)

ДСТУ-П Б В.2.7-126:2006, група Ц.2.ПР-2.

Гарантії виробника

Виробник гарантує відповідність суміші Ceresit CN 72 зазначеним технічним характеристикам при виконанні правил транспортування, зберігання, приготування та нанесення, наведених у цьому технічному описі. Виробник не несе відповідальності за неправильне використання матеріалу, а також за його застосування в інших цілях та умовах, які не передбачені технічним описом. З моменту появи цього технічного опису всі попередні стають недійсними.

На даний момент коментарів немає.Кошик  

Немає товарів

Доставка 0,00 грн
Всього 0,00 грн

Оформити

Будівельні роботи

Украино-Немецкая строительная компания «Кельма» это продажа строительных материалов и строительные работы в г.Киев, Киевская обл, Александровка, Боярка, Белогородка, Борисполь, Бровары, Гора, Гнидин, Буча, Ирпень, Козин, Княжичи, Кийлов, Канев, Украинка, Конча Заспа, Мироновка, Кагарлык, Богуслав, Вишеньки, Вишневый, Ревне, Скибин, Стоянка, Петровцы, Петробское, Пуща Водица, Хотов, Зазимье, Заборье, Процев, Александровка, Ревне.
Яндекс.Метрика